Výrobci

Seznam produktů výrobce MySalon

Sortiment MySalon se skládá z řady vlasové kosmetiky každodenní péče a produktů na vlasy při specifickém ošetření jako je zmírnění projevů ztráty vlasů, lupů nebo prodloužení intenzivní a zářivé barvy barvených vlasů. 

Španělský výrobce profesionální kosmetiky MySalon Professional představuje nejnovější technologie v kosmetice vyvinuté výzkumnými laboratořemi tak, aby splňovaly požadavky nejnáročnějších zákazníků. 


Sortiment produktů MySalon se skládá z řady vlasové kosmetiky každodenní péče a produktů na vlasy při specifickém ošetření jako je zmírnění projevů ztráty vlasů, lupů nebo prodloužení intenzivní a zářivé barvy barvených vlasů. MySalon také nabízí speciální šampón s obsahem keratinu bez přidaných sulfátů, který pomáhá vyhladit vlasy a chrání vlasy před teplem při tepelné úpravě žehlením nebo foukáním.


MySalon také nabízí řadu produktů péče o tělo, jako jsou sprchové gely, tekutá mýdla, pleťová mléka a krémy. Speciální pozornost je také věnována péči o pokožku rukou a nohou. Výrobky MySalon  Professional obsahující přírodní složky určené k regeneraci a hydrataci a zvyšují přirozenou krásu vaší pokožky.

Více

produktů na stránce

produktů na stránce