Kategorie

Výrobci

Seznam produktů výrobce Salerm

Salerm Cosmetics

S více než padesátiletými zkušenostmi nadnárodní společnost Salerm Cosmetics i nadále inovuje a nabízí řešení v podobě produktů vlasové kosmetiky vyrobené podle nejnovějších vědeckých pokroků. Den co den se v našich výzkumných a vývojových laboratořích rodí nové formule určené těm nejnáročnějším klientům na trhu.

Barva. Svět módy a nových tendencí v oboru kadeřnictví nás již několik let nutí vytvářet barviva ohromujících a nepředstavitelných barev. Živé a jasné barvy, které pečují o strukturu vlasů a udržují jejich přirozenost. Výsledky jsou nesrovnatelné a jejich efektivita z nás udělala jednoho z největších výrobců barev na vlasy na světě.


Péče. Se Salerm Cosmetics je jednodušší chlubit se objemem vlasů, vlasy lesklými a snadněji rozčesávatelnými. Vývoj složitých formulí nám nyní dokonce umožňuje zasáhnout do vnitřní kůry vlasu, aby se obnovila přírodní struktura. Používáním šampónů, kondicionérů a vlasových masek poslední generace jsme schopni vyřešit případy, které nám vyvstávají, a které byly ještě před několika málo lety považovány za skutečný problém. 


Konečná úprava. Stejně důležité jako obnova vlasové struktury, barvení a péče o vlasy je možnost dopřát vlasům konečnou úpravu, díky níž velice vyniknou.  V Salerm Cosmetics máme zkušenosti, které nám umožňují představit tři kompletní linie úpravy vlasů, které maximálně zdůrazní ty nejlepší kvality vlasů.

Více

produktů na stránce

produktů na stránce

}