Nákupní rádce

Značka / řada v
Stylingové produkty v
Silikony v
Parabeny v
Sulfáty (SLES/SLS) v
Určeno pro v

Kategorie

Výrobci

Maxima

Počet produktů: 14
Maxima
Vitalfarco Šampón Life Therapy pro velmi poškozené vlasy (Maxima)
Vitalfarco Maska Life Therapy pro velmi poškozené vlasy (Maxima)
Vitalfarco Sprej Acid Therapy pro barvené vlasy

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Maxima AntiAge Therapy

  Maxima AntiAge Therapy - řada profesionální vlasové kosmetiky pro všechny typy vlasů. Vhodná zejména pro suché a normální vlasy. Antioxidační a revitalizační účinky. S obsahem arganového oleje, keratinu a pantenolu. Vhodné pro časté používání. Výživa vlasů bez zatížení s hebkostí a leskem.

 • Maxima Life Therapy

  Profesionální ošetření pro rekonstrukci velmi slabých a poškozených vlasů. Složení se specifickým aktivním komplexem, který je schopen proniknout hluboko do vlasů, kde integruje vlasovou strukturu a efektivně ji opravuje. Produkty z řady Maxima Life Therapy jsou založeny na keratinu a derivátech aminokyselin, které jsou velmi podobné přirozeným vlasovým molekulám a minerálním solím. Life Therapy obnovuje buněčnou koherenci a rekonstruuje proteiny.

 • Maxima Acid Therapy

  Inovativní řada produktů Maxima Acid Therapy od italského výrobce profesionální vlasové kosmetiky Vitalfarco představuje profesionální ošetření pro slabé a poškozené vlasy technickým či chemickým ošetřením. Profesionální kyselinotvorná péče obnovuje a navrací rovnováhu vlasům a vlasové pokožce. Exkluzivní receptura založená na kyselinotvorném vitamínovém komplexu obnovuje přirozenou rovnováhu vlasů a vlasové pokožky. Produkty Maxima Acid Therapy vytvářejí ochrannou bariéru proti vnějším vlivům. Anti-oxidační složky bojují proti volným radikálům a chrání barvu barvených vlasů.

 • Maxima Free Style

  Vitalfarco přináší řadu profesionální kosmetiky na vlasy Maxima Free Style určenou pro konečnou úpravu a styling vlasů bez omezení. Široká nabídka poskytuje široké a rozmanité možnosti použití. Maxima Free Style zahrnuje laky na vlasy, vosky, gely a pěny pro vláčné jemné nebo silné a pevné držení. Zelená linie produktů Free Style představuje lehkou fixaci vlasů s extra silnou září a jasem. Modré produkty jsou vhodné pro vytvoření hladkých či kudrnatých účesů, dle způsobu použití. Produkty označeny oranžovým nápisem přináší vlasům silnou fixaci, tvar a objem. Žluté produkty Maxima Free Style jsou charakteristické svým extra silným účinkem. S produkty Free Style je možné formovat a modelovat i ty nejnáročnější účesy.