Výrobci

Způsoby dopravy a platby

Dopravci a ceny poštovného
Ceny jsou uvedeny včetně DPH 

Česká pošta, s.p.

Veškeré zásilky jsou odesílány expresní balíkovou službou: Balík do ruky (DR). Česká pošta, s.p. zásilku doručí do druhého pracovního dne. V den předání zásilky České poště obdržíte e-mail s číslem zásilky pro možnost sledování pohybu vašeho balíku. Prostřednictvím služby  České pošty Track & Trace je možné on-line sledovat pohyb a stav vaší zásilky. Česká pošta vás bude prostřednictvím SMS a e-mailu informovat o podání zásilky a rovněž o datu doručení balíku.  Balíky do ruky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště. O uložení zásilky budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou vhozenou do poštovní schránky. Česká pošta nabízí možnost opětovného doručení balíku, pro využití této služby musíte kontaktovat příslušnou pobočku České pošty, na které je zásilka uložena. Česká pošta také nabízí možnost změny místa doručení balíku. O změnu je možné zažádat online, ovšem v době, kdy balík ještě nebyl uložen na dodací poště, Změna termínu nebo místa pro dodání balíkové zásilky.

DŮLEŽITÉ! Balíky jsou na dodací poště uloženy po dobu 7 dní. Dobu uložení je možné prodloužit po telefonickém kontaktu s konkrétní pobočkou České pošty, s.p., na které je vaše zásilka uložena. Internetový obchod INhair.cz (odesílatel) není kompetentní k prodlužování zásilek.

Způsob platby

- Zákazníci mají možnost za nákup zaplatit bankovním převodem (č.ú. 2100310785 / 2010), kdy zásilka je odeslána po přijetí platby na účet internetového obchodu inhaircz

- Zákazníci mají možnost za nákup zaplatit na dobírku, tzn., v hotovosti při převzetí zboží od doručovatele. Za platbu dobírkou je účtován poplatek 50 Kč s DPH.

Cena služby

Cena služby se odvíjí od zvoleného způsobu zaplacení za objednané zboží. Zohledněna je také výše celkové objednávky.

- Balík do ruky je v základní sazbě zpoplatněn částou 49 Kč s DPH při platbě předem. V případě, kdy zákazník požaduje za nákup zboží zaplatit v hotovosti, je cena poštovného včetně dobírky 99 Kč s DPH.

- V případě nákupu v hodnotě nad 999 Kč je poštovné zdarma při platbě předem. V případě platby na dobírku u objednávky nad 999 Kč je poštovné včetně doběrečného 50 Kč s DPH. 

Doba uložení zásilek na České poště, s.p.

- Zásilky zasílené expresní službou balík Do ruky jsou standradně uloženy na pobočkách České pošty, s.p. po dobu 7 dní. V případě zájmu lze sjednat prodloužení doby uložení. V tomto případě musí zákazník kontaktovat příslušnou pobočku České pošty, s.p., kde byla zásilka uložena. (Upozornění: prodloužení doby uložení zásilky nelze garantovat, vždy záleží na ochotě konrétní pobočky České pošty, s.p.)

Reklamace

V případě viditelně a značně poškozeného balíku nedoporučujeme zákazníkům zásilku převzít s odůvodněním, že zásilka je značně poškozena. O tomto stavu zákazník kontaktuje odesílatele zásilky na mail: obchod@inhair.cz nebo na telefonním čísle +420 777 164 090.

V případě převzetí zboží a následném zjištění, že produkt(y) jsou poškozeny, doporučujeme zákazníkům provést fotodokumentaci poškozeného zboží. Neprodleně, nejpozději ovšem do dvou pracovních dní, informovat příslušnou pobočku České pošty, s.p. a trvat na sepsání reklamačního protokolu. Posléze nás informujte na email: obchod@inhair.cz nebo na telefonním čísle +420 777 164 090. Odesílatel zásilky (internetový obchod INhair.cz) ovšem není kompetetní k vyřizování reklamace poškozené zásilky a jejího obsahu za adresáta (zákazníka). Česká pošta, s.p. takovýto postup reklamace neakceptuje. Slovenská pošta

- Doprava na Slovensko je zajišťována prostřednictvím smluvního partnera Heureka!Point a Slovenské pošty. Zásilka je po odeslání převezena do Bratislavy, kde je podána na pobočce Slovenské pošty jako balík I. třídy. (Doba doručení cca 2 - 3 dny ode dne odeslání).

- V rámci doručení zásilky Slovenskou poštou mohou zákazníci za nákup zaplatit bankovním převodem na slovenský účet internetového obchodu www.inhair.cz (č.ú.2100310785 / 8330) Zákazníci využijí k klasický bankovní převod v rámci Slovenské republiky. Nejsou vyžadovány mezinárodní platby.

- Cena poštovného je stanovena na 99 Kč. Při objednáce nad 999 Kč je poštovné zdarma. Přepočet na € je realizován na základně aktuálního kurzu vypsaného na internetovém obchodě www.inhair.cz. (1€ = 25 Kč dne 27.7.2013) 

- V případě platby na dobírku je účtováno poplatek za doběrečné v hodnotě 50,0 Kč. Poplatek za doběrečné je účtován i v případě zboží nad 999 Kč, kdy již není učtováno poštovné. 

- V případě doručení poškozené zásilky je zákazník neprodleně povinnen tuto situaci nahlásit Slovenské poště a trvat na sepsání reklamačního protokolu, pak informuje internetový obchod www.inhair.cz na email: obchod@inhair.cz nebo na tel.: +420 777 164 090


 

Osobní odběr na pobočkách Heureka!Point

- Osobní odběr je možný na níže uvedených pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Hradci - Králové, Olomouci, Zlínu, Plzni, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a v Bratislavě.

- POZOR: Pobočky osobního odběru nejsou prodejnami e-shopu www.inhair.cz. Jedná se nezávislou síť výdejních míst, kterou neprovozujeme. Informace ohledně dostupnosti zboží, skladových zásobách, expedici prosím směřujte na: obchod@inhair.cz nebo na tel.: 777 164 090

- Platbu za objednávku lze provést v hotovosti na pobočce při vyzvednutí nebo předem bankovním převodem. Platba kartou na pobočce NENÍ MOŽNÁ!

- Za osobní odběr ani platbu v hotovosti při osobním vyzvednutí nejsou účtovány poplatky.

- POZOR: Po vyřízení objednávky prosím vyčkejte, zboží není ihned připraveno k vyzvednutí. Zboží je nutno přepravit na požadované výdejní místo. Převoz je realizován během 24 hodin od odeslání zásilky. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, budou vás pracovníci příslušné pobočky výdejního místa informovat prostřednictvím e-mailu a SMS.