Nákupní rádce

Silikony v
Parabeny v
Sulfáty (SLES/SLS) v
Balení v

Kategorie

Výrobci

PODLE VÝROBCE

Počet produktů: 1157

Sortiment produktů seřazený podle výrobce

Evolution Placentové ampule proti vypadávání 12 x 10 ml (Edelstein)
Young Jam2 Crystal Fluid tekuté krystaly (Edelstein)
Salerm Šampón s proteiny

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • ALEA

  Vlasová kosmetika ALEA je reakcí na zkušenosti profesionálních kadeřníků při každodenní vlasové péči. Vlasová kosmetika ALEA představuje ošetření vlasů poslední generace založené na doporučení světoznámých stylistů, moderních technologiích, kvalitních surovin pocházejíc z přírody.

 • AZALEA

  Azalea nabízí profesionální kosmetické řešení pro každodenní domácí péči. Azalea Cosmetics je součástí španělské VMV Group, která patří v oblasti péče o vlasy mezi nejdůležitější skupiny na světe. Do skupiny VMV Group patří také značky Salerm Cosmetics, MySalon nebo Crioxidil.

 • SALERM COSMETICS

  Španělská společnost Salerm Cosmetics s více než padesátiletými zkušenostmi v oblasti vlasové kosmetiky je špička na trhu s profesionální vlasovou kosmetikou.

 • MYSALON

  Sortiment produktů MySalon se skládá z řady vlasové kosmetiky každodenní péče a produktů na vlasy při specifickém ošetření jako je zmírnění projevů ztráty vlasů, lupů nebo prodloužení intenzivní a zářivé barvy barvených vlasů. MySalon také nabízí speciální šampón s obsahem keratinu bez přidaných sulfátů, který pomáhá vyhladit vlasy a chrání vlasy před teplem při tepelné úpravě žehlením nebo foukáním. MySalon také nabízí řadu produktů péče o tělo, jako jsou sprchové gely, tekutá mýdla, pleťová mléka a krémy. Speciální pozornost je také věnována péči o pokožku rukou a nohou.

 • LENDAN

  Lendan je značkou profesionální vlasové a pleťové kosmetiky, určenou pro nejnáročnější klientelu s nevšedními kreativními požadavky, kteří si zakládají i na těch nejmenších detailech. Na základě více než 50-letých zkušeností, nejen v mateřském Španělsku, ale po celém světě, je Lendan prémiovou značnou na trhu profesionální vlasové a pleťové kosmetiky.

 • MEDAVITA

  Výrobce italské profesionální vlasové kosmetiky MedaVita nabízí produkty péče o vlasy, které dokáží uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Produkty MedaVita obsahují účinné přírodní látky v kombinaci s moderními technologickými postupy.

 • YOUNG

  Kosmetická značka Young italského výrobce profesionální vlasové kosmetiky Edelstein nabízí kompletní sortiment vlasové kosmetiky.

 • EUFORIA

  Edelstein Euforia. Euforie. Pocit, který Vám tato řada může dopřát.

 • TREND UP

  Jedna z kosmetických řad profesionální vlasové kosmetiky Edelstein. Obsahuje šampóny, masky, gely, laky a další výrobky.

 • EVOLUTION

  Vlasová kosmetika nejen pro profesionály Evolution Beauty přináší evoluci v oblasti péče o vlasy pro zdravé a krásné vlasy.

 • COTRIL

  Italská společnost Cotril produkuje vlasovou kosmetiku na národní i mezinárodní úrovni. Zkušenosti více než 40 let.

 • KERATIN STRUCTURE

  Novinka v oblasti péče o vlasy. Keratinové produkty italského výrobce Edelstein, které regenerují a hydratují vlasové vlákno.

 • NATIVE

  Edelstein Native jsou přírodní produkty vlasové kosmetiky s obsahem arganového oleje.

 • PARISIENNE

  Profesionální vlasová kosmetika Parisienne Italia navazuje na dlouhodobou tradici výroby vlasové kosmetiky již od druhé světové války. Parisienne Italia se specializuje na výrobu a distribuci laků na vlasy nejen na italském trhu. Později Parisienne Italia rozšířil sortiment o další pečující a stylingové produkty.

 • LUXINA

  Značka Luxina vytvořena již roku 1949 se stala lokálně známou díky své vlasové pomádě s jedinečnou jemnou a lehkou texturou, mimo jiné také ve sprejové verzi. Díky úspěchu a ohlasu společnost Edelstein začala usilovně pracovat na nové profesionální řadě produktů určených výhradně pro muže. Ode dneška není Luxina pouze brilantina. Edelstein se rozhodl vytvořit řadu výrobků potřebných pro vytvoření image muže dnešní doby, podle nové životní filozofie. Všechny výrobky řady Luxina jsou navrženy a vytvořeny pro zajištění stylu, který respektuje mladého a ironického muže, který o sebe pečuje, ale CHCE ZŮSTAT VOLNÝ A PŘIROZENÝ.

 • VITALFARCO

  Již od roku 1969 značka Vitalfarco přikládá silný důraz na výrobu a výzkum produktů určených profesionálům.

 • BYOTEA

  Byotea je inovativní řada produktů inspirovaná přírodou pro krásu a zdraví. Kompletní řada kosmetických produktů pro ošetření nedokonalostí pokožky s maximálním respektem k fyziologické rovnováze. Inovativní složení produktů je založeno na pečlivě vybraných přírodních složkách bez parabenů, parafínu, GMO (Geneticky modifikovaný organismus), SLS a SLES. Všechny produkty jsou takté testovány na přítomný obsah niklu, jejich koncentrace je menší než 1 ppm (částic v miliónu).

 • XFLEX

  Řada Xflex je důkazem výkonu, kreativity a kvality společnosti Edelstein. Produkty profesionální vlasové kosmetiky vysoké kvality pečují a krásu a zdraví vlasů zákazníků.

 • TEOTEMA

  Profesionální italská vlasová kosmetika Teotema vyniká sofistikovaným složením, které vychází z požadavků profesionálních kadeřníků a výsledků technického pokroku. Teotema nabízí nejen profesionální barvy na vlasy určené do kadeřnických salónů, ale taktéž celou řadu pečujících a stylingových produktů, které jsou nepostradatelnými pomocníky každodenní péče o vlasy.

 • OSAINE

  Osaine vznikla z pozorných studií přírodní synergie mezi Mořskou vodou z Golfského proudu a řas, které rostou u souostroví Bréhat ve Francii.

 • RR LINE

  RR Line (Яeal staR) je značka italské profesionální vlasové kosmetiky, která získala uznání na evropském trhu především díky cenově dostupným kvalitním výrobkům vlasové péče a produktů pro konečnou úpravu vlasů.Zakladatel značky profesionálních vlasových produktů RR Line je Roberto Racciopi, kadeřník s celoživotní vášní pro kadeřnické řemeslo. Právě jeho iniciály daly značce jméno RR. Roberto Racciopi se věnoval kromě svého řemesla taktéž studii starých receptů péče o zdraví a krásu vlasů a vlasové pokožky. Během své každodenní práce s klienty si uvědomil, že téměř všichni chtějí s minimální investicí vypadat „miliónově“. Již před více než 60 lety byl založen výrobní závod Pettenon u Verony, kde započala výroba profesionální vlasové kosmetiky RR Line. Kombinace tradice a inovací se stala úspěchem značky, která je dnes distribuována do více než 80 zemí světa. Úspěch značky RR Line je důsledkem faktu, že Roberto Racciopi vždy přemýšlel o dosažení mistrovského výsledku a snažil se splnit přání zákazníků ještě před tím, než jej vůbec vyslovily. Všechny produkty RR Line byly úspěšně testovány právě v „Big Apple“ - New Yorku. Zde taktéž řada z nich byla patentována.

 • RIVIT

  Rivit BB (Bio Beauty) Green je kosmetická značka, která je založena z drtivé většiny na jednoduchých funkčních surovinách darovaných přírodou. BB Green je inspirována zdravým životným stylem, který reprezentují ovocné a zeleninové smoothie. Rivit BB Green miluje Zemi a její ovoce, přírodní a organické složky, zeleninové mixy, životní prostředí a zdravý životní styl. Všechny tyto aspekty vkládá do vývoje produktů pečujících o naše tělo. Všechny složky jsou z 90 až 97 % přírodního původu (bez zohlednění vody). Přírodní znamená, že jsou odvozeny z rostlin a minerálních solí a nejsou získávány synteticky. Produkty jsou 100% vegan. Produkty neobsahují parabeny, parafín, sulfáty SLS a SLES a geneticky modifikované přísady (OGM).


}