Nákupní rádce

Typ produktu v
Určeno pro v

Kategorie

Výrobci

KOSMETICKÉ POMŮCKY

Počet produktů: 99

Kosmetické pomůcky nejen na vlasy - kartáře, hřebeny, misky, sponky kosmetické pomůcky, doplňky na vlasy, kartáče,...

Více
Dávkovač/Pumpička pro šampóny o objemu 1000 ml
Comair dřevěný plochý kartáč z kančích štětin
Tangle Tamer Detangler Black kartáč s rukojetí černý

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Tangle Teezer

  Tangle Teezer - profesionální kartáče pro jednoduché a snadné rozčesání vlasů

 • Kulaté kartáče na vlasy

  Kartáče na vlasy - široká nabídka kartáčů na vlasy

 • Hřebeny na vlasy
 • Ploché kartáče na vlasy
 • Kadeřnické nůžky

  Sortiment profesionálních kadeřnických nůžek pro opravdové profesionály. Nedílným pomocníkem každého profesionálního kadeřníka jsou kvalitní kadeřnické nůžky. K dispozici profesionální kadeřnické nůžky pro praváky či leváky. Sortiment zahrnuje klasické i efilační nůžky několika velikostí. Pro ty nejnáročnější nabízíme kadeřnické nůžky Jaguar, které vynikají svou kvalitou a designem.

 • Učňovské sety

  Kadeřnický učňovský set představuje startovací výbavu pro začínající kadeřnice a kadeřníky. Set obsahuje základní nástroje a pomůcky nutné pro každodenní kadeřnickou práci. Základní sada kadeřnických pomůcek pro SOU obor kadeřnice/kadeřník.

 • Masážní pomůcky

  Relaxační pomůcky a kartáče pro přírodní péči o pokožku celého těla jsou vyrobeny ze dřeva a rostlinných štětin. 100% přírodní masážní kartáče navozují nejen fyzickou, ale také psychickou pohodu během každodenní tělové péče. Řada SPA byla vyvinuta pro maximální kontakt s přírodou během péče o vlasy i tělo jak doma, tak v lázních. Pomůcky jsou dokonale navrženy pro komfortní suché masáže a také pro masáže během sprchování nebo koupelí. Tyto masážní a relaxační pomůcky stimulují obnovu buněk, podporují prokrvení pokožky, kterou zároveň čistí. 100% přírodní produkt.


}