Kategorie

Výrobci

KADEŘNICKÝ NÁBYTEK

Počet produktů: 37
KADEŘNICKÝ NÁBYTEK
Ceriotti Ciak Color kadeřnický vozík fialový
Ceriotti Ciak kadeřnický vozík černý
Ceriotti Ciak Color kadeřnický vozík hnědý

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Klimazony

  Klimazony jsou přístroje, které sálají teplo a jsou určeny k aktivaci a k urychlení chemických procesů aplikovaných v kadeřnických salónech (barvení, melírování, pečující kúry). Klimazony na rozdíl od sušících helem horký vzduch nevíří, čímž nedochází k vysušování barvící emulze nebo pečujících přípravků.

 • Kadeřnické vozíky

  Kadeřnické vozíky jsou nedílnou součástí každého kadeřnického salónu. Kadeřnický vozík napomáhá udržovat pořádek v pracovních pomůckách a zároveň slouží jako užitečná odkládací plocha při práci. V případě pojízdných vozíků, kolečka umožňují snadnou manipulaci po prostoru a tak své pomůcky můžete mít stále po ruce. Důraz je kladen na praktičnost a pohodlné zacházení.

 • Mycí mísy

  Fixní mycí mísy a boxy pro profesionální použití v kadeřnických salónech pro dosažení maximálních výsledků mytí vlasů. Mobilní mycí mísy pak usnadňují oplachování vlasů mimo prostory kadeřnického salónu.

 • Kadeřnické křesla

  Profesionální kadeřnické křeslo je základním kamenem každého kadeřnictví. Při jejich výběru je nutné dbát především na funkčnost, praktičnost, komfort a pohodlí jak zákazníka, tak obsluhy. V neposlední řadě je nutné také dbát na estetiku a design. Absolutní nutností je výšková nastavitelnost sedáku.

 • Sušící helmy a vysoušeče

  Sušící helmy a profesionální vysoušeče vlasů jsou výbornými pomocníky ve všech kadeřnictvích. Nejen, že usnadňující vysoušení vlasů, ale také urychlují samotný proces technického či chemického ošetření vlasů. Sušící helmy nejnovější generace využívají pokrokové technologie jako je například ionizace. Vlasy jsou po vysušení pružnější a lépe se pak upravují. Při ionizaci (působením elektricky nabitých částic) se uzavírá vlasová kutikula, čímž je vlas lesklejší. Zároveň se eliminuje statická elektřina.


}