Young REBALANCE šampón proti lupům 1000 ml

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Související zboží1
- Young REBALANCE šampón proti lupům 1000 mlNení skladem589 Kč487 Kč bez DPH
Edelstein Young Y-Rebalance šampón proti lupům (Antiforfora/Antidandruff/Capelli Grassi/Greasy Hair/with Piroctone Olamine) s přírodními výtažky bambusu, rozmarýnu a kopřivy je určen pro léčbu lupů a zvýšené lupotivosti vlasové pokožky. Díky jeho účinnému složení šampón odstraňuje lupy a nadbytečný kožní maz. Šampón Y-Rebalance šetrně působí na vlasovou pokožku a podporuje zdravý růst vlasů bez lupů a nadbytečného mazu po dlouhou dobu. Šampón umožňuje lepší okysličení pokožce i vlasům. Vlasová pokožka bude svěží, bez nepříjemných pocitů.
Doporučeno pro: Zejména pro vlasy a vlasovou pokožku, která trpí lupy. Šampón je vhodný také k preventivním účelům k zamezení vzniku lupů, a to zejména v kritických obdobích roku. Šampón je vhodný k odstranění mastných i suchých lupů.
Ochrana proti: Šampón Edelstein Young Rebalance zamezuje nadměrnému vysušování a následnému odlupování vlasové pokožky. Zároveň chrání proti nadměrnému maštění vlasů.
Obsahuje: Účinnou látkou je Piroctone Olamine, jejíž účinky jsou navíc podpořeny extrakty z rozmarýnu. Rozmarýn dodává vlasům lesk a hydrataci, zároveň optimálně reguluje činnost mazových žláz. Esenciální olej citrónů dodá pokožce svěžest. Extrakty z rozmarýnu a kopřivy regulují kožní maz a spouští účinnou očistnou akci. Výtažky z bambusu posilují vlasový stonek a celkově zlepšují kvalitu a vitalitu vlasů.
Použití: Šampón proti lupům naneste na suché nebo vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Šampón lze používat samostatně případně s čisticí maskou Young Rebelance Black Scrub. Použijte 1-2x týdně.
Složení: VODA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOCINATE, POLYQUATERNIOUM-10, CITRUS LIMON FRUIT OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL, URTICA DIOTICA (NETTLE) LEAF EXTRACT, BAMBUSA VULGARIS SAP EXTRACT, PIROCTONE OLAMINE, PROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, CITRIC ACID, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.