Kategorie

Výrobci

Alea Coloreados sada pro barvené vlasy

Alea Coloreados pro výživu barvených vlasů a pro ochranu před ztrátou nově získávaného pigmentu. Chrání barvu vlasů před nežádoucím vlivem okolního prostředí. Vlasy vyživuje a hydratuje. Produkty neobsahují sulfáty ani parabeny. Sada obsahuje: Alea Coloreados šampón 500 ml, Alea Coloreados kondicionér 500 ml a Alea Coloreados masku 400 ml.

Více zboží a informace o:

Více informací

Obsah balení

1 x Alea Coloreados šampón pro barvené vlasy

Šampón pro barvené vlasy Alea Coloreados je zejména vhodný pro prodloužení intenzity barvy barvených vlasů. Přírodní extrakty z ořechového dřeva poskytují barvě přirozenou ochranu. Extrakt granátového jablka je bohatý na antioxidanty, zabraňující degradaci a předčasnému stárnutí buněk. Šampón je bez parabenů a sulfátů. Balení 500 ml. 

1 x Alea Coloreados kondicionér pro barvené vlasy

Kondicionér na vlasy Alea Coloreados podporuje a rozjasňuje barvu barvených vlasů. Kondicionér na bázi přírodních výtažků ze dřeva vlašských ořechů a z plodů granátového jablka prodlužuje a chrání intenzitu barvy barvených vlasů. Solární filtry chrání vlasy před slunečním zářením. Kondicionér neobsahuje parabeny. Balení 500 ml. 

1 x Alea Coloreados maska pro barvené vlasy

Maska na vlasy Alea Coloreados je speciálně určena pro péči o barvené vlasy. Přírodní výtažky granátového jablka jsou plné antioxidantů zamezující vzniku volných radikálů. Extrakty ze dřeva stromů vlašských ořechů podporují intenzitu barvy. Maska obsahuje solární filtry, které chrání vlasy před slunečním zářením. Neobsahuje parabeny. Balení 400 ml. 

6700-01-02

699,00 Kč

577,69 Kč bez DPH

Sleva!

-58,00 Kč

757,00 Kč

Produkty zvlášť 757,00 Kč


Velmi šetrné produkty s maximálním respektem pro ochranu barvy barvených vlasů a pro výživu bez sulfátů a parabenů představuje Alea Coloreados. Intenzivní výživa vlasů je zajištěna přírodními extrakty z ořechového dřeva a granátového jablka. Přípravky neobsahují sulfáty a parabeny a jsou tak vhodné i pro velmi citlivé jedince.

Alea Coloreados šampónŠampón pro barvené vlasy Alea Coloreados 500 ml

Je zejména vhodný pro prodloužení intenzity barvy barvených vlasů. Přírodní extrakty z dřeva stromu vlašských ořechů poskytují barvě přirozenou ochranu. Extrakt granátového jablka je bohatý na antioxidanty, zabraňující předčasnému stárnutí buněk. Šampón je bez parabenů a sulfátů a je vhodný i pro citlivé vlasy. Obsahuje: Přírodní extrakty z granátového jablkajsou velmi bohaté na tanin, jehož adstringenčních účinků šampon využívá. Šampón fixuje barvu. Barva má delší trvanlivost a je intenzivnější.

Použití: Aplikujte dostatečné množství šampónu na mokré vlasy. Šampón jemně vmasírujte konečky prstů a následně z vlasů řádně opláchněte.

Alea Coloreados balzámBalzám pro barvené vlasy Alea Coloreados 500 ml

Podporuje a rozjasňuje barvu barvených vlasů. Kondicionér na bázi přírodních výtažků ze dřeva stromů vlasškých ořechů a granátového jablka prodlužuje a chrání intenzitu barvy barvených vlasů. Solární filtry chrání vlasy před slunečním zářením. Kondicionér neobsahuje parabeny. Obsahuje: Přírodní extrakty z granátového jablkajsou velmi bohatý na tanin, jehož adstringenčních účinků kondicionér využívá. Kondicionér fixuje barvu. Barva má delší trvanlivost a je intenzivnější.

Použití: Kondicionér naneste na mokré, šampónem umyté vlasy. Kondicionér nanášejte od kořínků až ke konečků vlasů. Nechejte pár minut působit a následně z vlasů řádně opláchněte. Aplikaci opakujte po každém mytí vlasů.

Alea Coloreados maskaMaska na vlasy pro barvené vlasy Alea Coloreados 400 ml

Je speciálně určena pro péči o barvené vlasy. Přírodní výtažky granátového jablka jsou plné antioxidantů zamezující vzniku volných radikálů. Extrakty ze stromů vlašských ořechů podporují intenzitu barvy. Maska obsahuje solární filtry, které chrání vlasy před slunečním zářením. Neobsahuje parabeny. Obsahuje: Výtažky z granátového jablka podporují fixaci barevného pigmentu ve vlasech. Barva má delší trvanlivost a je intenzivnější.

Použití: Masku aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Nechejte pár minut působit a následně řádně opláchněte velkým množstvím vody.

  • Výrobce Alea Cosmetics
  • Typ vlasů Barvené vlasy
  • Typ produktu Ostatní
  • Určeno pro Ženy i muže
  • Parabeny Ne
  • Sulfáty (SLES/SLS) Ne
  • Balení sada

Napište svůj názor

Alea Coloreados sada pro barvené vlasy

Alea Coloreados sada pro barvené vlasy

Alea Coloreados pro výživu barvených vlasů a pro ochranu před ztrátou nově získávaného pigmentu. Chrání barvu vlasů před nežádoucím vlivem okolního prostředí. Vlasy vyživuje a hydratuje. Produkty neobsahují sulfáty ani parabeny. Sada obsahuje: Alea Coloreados šampón 500 ml, Alea Coloreados kondicionér 500 ml a Alea Coloreados masku 400 ml.

Napište svůj názor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

}