Kategorie

Výrobci

ampón Salerm Keratin Shot nově bez sulfátů. Šampón je tak ještě šetrnější k vlasům a vlasové pokožce. Šampón podporuje ochranu lipidové bariéry na povrchu vlasů a přirozenou hydrataci.

Tekuté krystaly Young Jam Crystal Fluid chrání a regenerují vlasy. Obsahuje výtažky lněných semínek, které napomáhají spojovat rozdvojené konečky a posilují celou vlasovou strukturu.

Salerm Biokera Arganology obnovuje vlasovou strukturu pomocí originální formule založené na olejích z arganu a bavlníku, vytvořenou dávnými alchymisty Al-Andalus.

Dimethicone je ve vodě nerozpustná látka patřící do skupiny silikonů. Dimethicone je běžně obsažen v celé řadě produktů vlasové kosmetiky. Svými účinky dodá vlasům lesk, texturu, vlasy jsou snadněji upravitelné a zabraňuje krepatění. Důvod proč se přidává do produktů určených k péči o vlasy je ten, že vytváří iluzi zdravých a krásných vlasů ...

Nepřejete-li si, aby Vám byla obchodní sdělení odesílatelem nadále zasílána, odpovězte na tento e-mail a do předmětu napište - NE. 


}