Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Výživení suchých a nepoddajných vlasů

 

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat konkrétně na šampon: Xtro Šampón Cloud Pro Regeneraci Suchých vlasů z vaší nabídky produktů. Potřebovala bych výživu a vyhlazení suchých a příliš nepoddajných vlasů v délce něco málo pod ramena, zda je to možné touto cestou nebo mi nabídnete jiný produkt zhruba v této cenové relaci. Jsme si vědoma samozřejmě toho, že přes el. poštu toho radit moc nejde.


Děkuji předem, Adéla Z.


Dobrý den paní Adélo,
souhlasíme s tím, že poradenství na dálku je poněkud těžkopádné, zejména co se týče vlasů a vlasové kosmetiky. Vámi vybraný šampón se nám jeví jako vhodný pro péči o vaše vlasy. Xtro Šampón Cloud pro regeneraci suchých vlasů je vhodný pro regeneraci suchých a nepoddajných vlasů. Vlasům dodá výživu a obsahuje vitamín B5.


Zmiňujete se, že hledáte šampón podporující vyhlazení vlasů. Neuvádíte, zda vlasy žehlíte. V případě, že ano, jako alternativu při výběru Vám doporučujeme vyhlazující Šampón Mysalon Alisador Protector Termico. Jedná se o výrobek ve stejné cenové relaci. Šampón je určen pro snadnější vyhlazení vlasů a chrání vlasy před teplem žehličky a fénu. Šampón obsahuje přírodní keratin, ale neobsahuje průmyslově vyráběné sulfáty, silikony a parabeny. Šampón usnadňuje úpravu krepatých a nepoddajných vlasů. Pro co nejlepší účinek doporučujeme při mytí nechat šampón několik minut působit na vlasech a poté řádně opláchnout.

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}