Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Profesionální kosmetika pro rovné a leské vlasy

 

Dobrý večer,

prosím o radu s výběrem produktu. Dcera, 16 let, má dlouhé mírně vlnité vlasy, které si myje každý den. Jejím snem jsou ještě delší rovné lesklé vlasy. Mohli byste mi doporučit šampon, kondicioner, popřípadě další přípravky, které by jí vlasy narovnaly bez použití žehličky?

 


Děkuji za odpověď
Michaela F.Dobrý večer paní Michaelo,

docílit nádherně rovných a vyhlazených vlasů bez použití žehliček, popřípadě chemického narovnávače, je velmi obtížné a mnohdy i nereálné. Na druhou stranu časté žehlení a chemické narovnávání vlasů nenávratně poškozují a oslabují vlasy. Vždy závisí na síle a stavbě vlasové struktury a typu vlasů. Rovné, nepoddajné a mírně vlnité vlasy se mohou působením venkovní vlhkosti začít kroutit a krepatět. V současnosti profesionální vlasová kosmetika umožňuje eliminovat krepatění vlasů a jejich nechtěnému vlnění při vystavení nadměrné vlhkosti.

 

Vaší dceři bychom doporučili vyzkoušet profesionální kosmetiku na vlasy značky Cotril, řady Sleek. Cotril Sleek je vyhlazující vlasová kosmetika pro nepoddajné a krepatící se vlasy. Řada Sleek hair zahrnuje vyhlazující šampón, oplachovací balzám, bezoplachový krém a sérum na vlasy podporující vyhlazení a uhlazení vlasů. Pro začátek není nutné kupovat celou řadu. Pro první vyzkoušení bychom Vám doporučili kombinaci oplachující a bezoplachové vyhlazující péče. Cotril Vyhlazující šampón Sleek Smoothing  je prvním krokem k eliminaci krepatících a nepoddajných vlasů. Po umytí vlasů tímto šampónem by byla vhodná aplikace bezoplachovacího vyhlazujícího krému Cotril Sleek Shaping Cream. Krém se nanese do vlasů a účes vytvarujete do požadovaného tvaru. Ve vašem případě tedy vlasy řádně a důkladně rozčešete až do hladkých a rovných a vlasů. Krém se z vlasů neoplachuje! V případě náchylnosti vlasů na krepatění a nepoddajnému vlnění z důsledku vlhkosti externího prostředí můžete vlasy ještě přestříknout vyhlazujícím sprejem Cotril Sleek Anti Humidity, který chrání vlasy před vlhkostí a prodlužuje vyhlazující efekt.

 

 

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}