Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Barvící maska Medavita Enjoy odstín fialová

 

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na masku Enjoy od Medavity Fialová. Jaká by byla výsledná barva, když se barvím doma běžně prodejnými barvami na černo popř. tmavě hnědo. Jestli by mi to při použití fialové masky házelo jen lehké odlesky do fialova, ale barva by zůstala stále černá nebo by mi vlasy úplně sfialověli a nebo by to nemělo žádný efekt na tmavých vlasech. Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem,

Denisa B.

 


Dobrý den Deniso,

velmi tmavé a černé vlasy odráží pouze minimální zlom světla. V případě použití fialové masky Medavita Enjoy docílíte velmi jemného fialového odstínu, který bude nejvíce viditelný ve venkovním prostředí obvzláště na Slunci. Maska obsahuje velké množství přímých barvících pigmentů, proto je velmi důležité být během aplikace velmi obezřetný. Postupuje podobně jako při barvení (tj, použití rukavic, kontury obličeje namažte krémem). Maska navíc vlasy dokonale zregeneruje a dodá jim perfektní hebkost. Kyselé pH barevné masky Medavita Professionali Enjoy pomáhá uzavírat vlasové šupinky a dává extrémně lesklý výsledek.

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}