Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Kosmetika s keratinem pro vlnité vlasy

 

Pěkné sobotní odpoledne,

Uvažuji o nákupu keratinu ve Vašem internetovém obchodě, však měla bych na Vás ještě před nákupem jeden dotaz. A sice:

Nabízíte mezi svými produkty také keratin na podporu vlnitých vlasů? Popřípadě je možné nějakým způsobem docílit posílení vlasů a struktury bez toho, aby vlasy zůstaly po celou dobu rovné jako hřebíky?

S pozdravem
Děkuji za odpověď

Jolana L.


Dobrý den paní Jolano,

v sortimentu internetového obchodu INhair nabízíme širokou nabídku produkty profesionální vlasové kosmetiky s keratinem. Žádný námi nabízený produkt není přímo technický, popř. chemický, narovnávač vlasů. Námi nabízená ošetřující péče Salerm Keratin Shot je regenerační péče, která aktivně působí proti krepatění. Obsažený přírodní hydrolyzovaný keratin dodá vlasům jemnost, hebkost a ztracený lesk. Zároveň usnadňuje vyrovnání vlasů, avšak vlas nenarovná a tedy ani nezatíží a nepoškodí. Salerm Keratin Shot ovšem nezdůrazní vliv kudrnatých a vlnitých vlasů. Salerm Keratin Shot Vám tedy můžeme doporučit neboť určitě nebudete mít vlasy jako hřebíky, ovšem speciálně pro zdůraznění a posílení vlnitých vlasů Vám doporučuje použít šampón Cotril Curl Hair a Cotril Curl Hair bezoplachový krém.

Šampón Cotril Curl Hair (Cotril Idealist Defining Shampoo) je ideální pro definování vlnitých a kudrnatých vlasů. Obsahuje kalcium a modelační komplex pro stabilizaci vln a eliminaci krepatění vlasů. Výsledkem je kudrnatý vlas, který je perfektně definovaný a plně pod kontrolou.

Cotril Curl Hair Idealist Defining krém bez oplachování je vhodný pro definování a oživení vlnitých a kudrnatých vlasů. Vlasy hydratuje, zaceluje vlasové šupinky a udržuje tvar vln. Vlasy jsou hebké, husté, elastické, lesklé a snadno se rozčesávají.

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}