Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Vlasová kosmetika pro tenké a oslabené vlasy

 

Dobrý den,

mohli byste mi doporučit nějakou omlazující masku pro ztenčené vlasy? Děkuji


S pozdravem
Děkuji.


 

Dobrý den,

pro péči o tenké, jemné a slabé vlasy Vám můžeme doporučit intenzivní masku Salerm z obilných klíčků pšenice nebo bezoplachový kondicionér Salerm 21 s obsahem hedvábných proteinů, který lze aplikovat i jako hloubkovou masku na vlasy.

 

Intenzivní vyživují a hydratační maska na vlasy s obsahem pšeničných klíčků Mascarilla Capilar od Salerm Cosmetics je uřčena pro jemné, slabé, lámavé vlasy a poškozené vlasy. Progresivně efektivní složení na bázi přírodních hydratačních a vyživujících látek hloubkově působí od kořínků až po konečky vlasů a posiluje vlasovou strukturu. Obsažený vitamín E působí jako silný antioxidant s omlazujícím účinkem. Maska navrátí vlasům sílu, vitalitu a lesk. Maska má přírodní barvu i aroma.

 

Bezoplachový kondicionér Salerm 21 je možné aplikovat i jako hloubkovou masku na vlasy. Unikátní komplex založený na bázi částic provitamínu B5 byl speciálně vytvořen pro regeneraci poškozených, oslabených a dehydratovaných vlasů. Proteiny hedvábí pronikají do hloubky vlasové struktury, kde ji zjemňují, hydratují a regenerují. Salerm 21 lze posléze použít jako bezoplachový kondicionér, který chrání vlasy před poškozením Sluncem a dalšími agresivními vnějšími vlivy.

 

   Salerm leave-in kondicionér na vlasy Salerm 21Salerm maska z obilných klíčků - Salerm Mascarilla Capilar 

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}