Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Podrážděná a citlivá pokožka vlasů

 

Dobrý den,

chtěla bych se optat na výrobky vhodné vlasové kosmetiky, které pomáhají na poškozenou a podrážděnou pokožku hlavy? Mám takové stroupky na temeni - vypadají jako lupy. Zřejmě to mám od chloru, když chodím plavat do bazénu.


Předem děkuji za odpoveď
Michaela


 

Dobrý den Michaelo,

pokožka hlavy i vlasy samotné jsou díky chlóru výrazně vysušovány. V bazénech je navíc koncentrace chlóru tak vysoká, že při častých návštěvách se riziko suchosti pokožky a vlasů velmi zvyšuje. Suchost vlasové pokožky se projevuje právě tím, co v dotazu popisujete. Stroupky a lupy bývají doprovázeny i svěděním.

 

Co se týče Vašeho problému, doporučujeme Vám používat přípravky Salerm SPA Dermocalmante, konkrétně zklidňující šampón a masku.

 

Šampón Salerm Spa Dermocalmante je ideální pro zklidnění podrážděné a citlivé vlasové pokožky. Obsažený komplex proteinů, tekutého kolagenu a silikonů odstraňuje podráždění a svědění pokožky vlasů. Akční relaxační složky napomáhají eliminovat stres a napětí a dodají pocit svěžesti.

 

Zklidňující maska Salerm Dermocalmante z řady Salerm Spa okysličí vlasovou pokožku a dodá ji pocit přirozené svěžesti. Maska je vhodná pro citlivou pokožku, která potřebuje důkladnou výživu. Obsažené posilující látky z rostlinných extraktů a vitamín E hydratuje a dodá svěžest vlasové pokožce. Nahradí ztrátu masy, zpevňuje, posiluje a vyživuje slabou pokožku tím, že utišuje a zklidňuje vlasovou pokožku.

 

 

 

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}