Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Kosmetika pro péči o prodloužené vlasy

 

Dobrý den,

mohla bych vás požádat o radu kosmetiky na vlasy na prodloužené vlasy? Mám je prodloužené páskovou metodou, mé vlastní i ty prodloužené jsou strašně jemné. Problém je trošku se zacucháváním , ale spíše krepatí konečky, ikdyž používám olejíček CHI. Potřebovala bych šampon, kondicionér, sérum atd. Je vhodný např. Cotril CW Smoothing vyhlazující šampón pro krepaté vlasy?

Děkuji za doporučení
Alena


Dobrý den paní Aleno,

k péči o prodloužené vlasy byly speciálně vytvořeny produkty Marvi společnosti Salerm Cosmetics. Kompletní řada obsahuje šampón, kondicionér a sérum. Přípravky jsou vhodné jak na umělé, tak přírodní prodloužení.

 

Jako vhodnou alternativu Vám můžeme doporučit šampón Young Crystal Shiny Hair, balzám Young Crystal Shiny Hair a tekuté krystaly s obsahem lněných semínek Young Crystal Jam Fluid. Tyto přípravky sice nejsou přímo určeny k péči o prodloužené vlasy, ovšem zákazníci si tyto produkty velmi chválí i v oblasti péče prodloužených vlasů.

 

Cotril CW Smoothing vyhlazující šampón pro krepaté vlasy Vám v případě velmi jemných vlasů spíše nedoporučujeme. Je zde velké riziko zatížení a zplihnutí vlasů. Jestliže máte zájem vyzkoušet přípravky řady Cotril, pro jemné vlasy Vám jednoznačně doporučujeme Cotril CW šampón a balzám Volumy. Děkujeme za dotaz a za důvěru.

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}