Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Zesvětlení blond melíru pomocí masky Medavita

 

Dobrý den,

prosím o informace o barvách na vlasy Medavita. Před pár dny jsem byla v kadeřnictví a nechala si udělat dvoubarevný melír blond a světle hnědé proužky jako kontrast (přírodní vlasy jsou tmavší blond). Bohužel výsledná barva je tmavší, než bych chtěla. Zajímalo by mne, jestli bych mohla pomocí stříbrné (nebo jiné) masky Medavita docílit světlejšího blond odstínu vlasů.

Děkuji
Lucie


Dobrý den Lucie,

stříbrná maska Medavita byla speciálně vytvořena pro tónování melíru. Dokáže vlasy zesvětlit až o několik tónů. Záleží ovšem na typu a stavu vlasů. Díky obsahu ovocných kyselin vlasy nevysušuje, ale právě naopak. Oproti stříbrným šampónům vlasy vyživuje a podporuje. Síla zesvětlení melíru je závislá na době působení, které se pohybuje od 15-45 minut.

 

Aplikace masky je plně kontrolovaný proces, tedy vždy po 5 minutách působení zkontrolujte stav odstínu. Posíláme Vám odkaz na diskuzní fórům omlazení.cz. Zde naleznete fotografii výsledného efektu stříbrné masky Medavita

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}