Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Styling pro řídčí, jemné a krátké vlasy

 

Dobrý den,

potřeboval bych poradit, jaký gel, pastu či vosk bych měl používat na řidčí, jemné, krátké vlasy. Chtěl bych takový gel(vosk...), který nebude vlasy slepovat. Momentálně používám Got2b glued - sice o něm píší že je především na "bodliny" ale dá se s ním vytvarovat i něco střízlivějšího. Přesto bych byl moc rád za radu a používal něco, co je přímo určeno na můj typ vlasů a mé požadavky. Samozřejmě chci, aby účes vydržel co nejdéle, pokud možno nemastil tolik vlasy (jako momentálně používaný), bez wet efektu!! Budu moc rád, pokud mi také poradíte, jaký šampon a přípravky používat-je mi 26 let-vlasů mám ještě relativně dost (ale vždycky byly řídčí) :) tak něco proti vypadávání atd.

Děkuji předem za profesionální rady

Libor


Dobrý den Libore,

na základě Vaše emailu bych Vám obecně nedoporučil používání vosků a gelů. Vosky totiž vlasy velmi mastí a gely, které jsou založeny především na bázi vody a alkoholu poskytují vlasům mokrý efekt.

 

Z našeho sortimentu bych Vám doporučil modelovací gumu Trend up Creative Gum. Konzistence gumy je spíše řidší, tudíž jemné vlasy příliš nezatěžuje. Gumu ovšem používejte na suché vlasy (eliminace mokrého efektu) a v malém množství (odstranění rizika slepení vlasů). Dobrou alternativou gumy Trend up Creative Gum je lepidlo značky Cotril, konkrétně Cotril Creative Walk GLUE. Při modelaci účesu musíte být velmi rychlý, poněvadž lepidlo ve vlasech rychle zasychá. Na druhou stranu poskytuje dlouhotrvající účinek i ve vlhkém prostředí.

 

Pozn.: Já osobně používám Vámi zmíněný produkt Schwarzkopf Got2B Glued a na mé krátké vlasy mi vyhovuje nejvíce. Problém je v tom, že každému sedne jiný stylingový produkt a i zde platí pravidlo: zkoušet a najít si ten svůj.

 

Pro posílení vlasů Vám ovšem jednoznačně doporučují používat placentové ampule značky Evolution. Zákazníci nám velmi často píší, že je to jeden z nejlepších produktů, který kdy vyzkoušeli. Zaznamenali výrazný úbytek vypadávání vlasů a zároveň jejich značné posílení.

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}