Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Ochrana prodloužených vlasů při žehlení

 

Dobrý den,

mám prodloužené kudrnaté vlasy. Chtěla bych poradit jaké přípravky jsou vhodné pro vlasy kdybych je chtěla žehlit a něčím je chránit? Stačí tekuté krystaly Young Crystal JAM Fluid od Edelstein nebo mi radíte používat jiný produkt?

Děkuji

Karla


Dobrý den Karlo,

ano, tekuté krystaly Young Crystal Jam Fluid od Edelstein lze použít jako ochranu před poškozením a dehydratací vlasů vystavených vysokým teplotám žehliček nebo fénů. Tekuté krystaly naneste před žehlením do délek vlasů. Následně vlasy vyžehlete dle potřeby. Po aplikaci je možno znovu nanést velmi malé množství přípravku.

 

Pro ochranu vlasů před teplem je také možno použít produkty z řady Straightening ze Salerm Cosmetics. Velmi oblíben je u zákazníků Salerm Straightening sprej pro vyhlazení vlasů. Usnadňuje vyžehlení vlasů a zároveň chrání před vysokými teplotami žehliček. Tekutý keratin a obilné proteiny napomáhají regeneraci, hydrataci a zabraňují poškození. Sprej pro žehlení vlasů prodlužuje trvanlivost účesu, zabraňuje krepatění a vlnění vlasů po delší čas, eliminuje statickou elektřinu a zvyšuje lesk vlasů.

 

 

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}