Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Tahe keratin Gold Secret nebo Treatment

 

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, co je lepší toto vlasové sérum nebo Keratinová kúra na suché a poškozené vlasy s Arganovým olejem (Keratin Gold Treatment Tahe) 125 ml nebo se to dá používat obojí? popřípadě jak?

Děkuji

Ivana


Dobrý den Ivano,

vlasový lifting Tahe Keratin Gold Secret 50 ml je vhodný pro regeneraci poškozených vlasů, poněvadž obsahuje silnou koncentraci tekutého keratinu. Vhodný je pro poškozené vlasy, které potřebují zrevitalizovat. Potlačuje lámavost a křehkost vlasů. Přípravek se nanáší do délek poškozených vlasů. Nenanáší se na pokožku ani ke kořínkům, aby nedošlo ke zvýšené mazivosti vlasového stonku.

 

Tahe Botanic Keratin Gold Secret vlasový liftingKúru Tahe Keratin Gold Treatment Keratin a Arganový olej 125 ml je vhodné používat v případě častého žehlení a fénování vlasů. Tepelné úpravy vedou k vysušování vlasového stonku. Tento přípravek maximálně odstraňuje nepříznivé dopady vysokých teplot. Navíc zajišťuje optimální hydrataci. Lze ho používat každý den po umytí vlasů.

 

Pokud máte v úmyslu podstoupit intenzivní ozdravující kúru Vašich vlasů, je vhodnější přípravek Tahe Secret Lifting 50 ml. Pro každodenní ochranu vlasů a dodání hydratace je vhodnější Tahe Treatment Keratin a Argan 125 ml. Oba přípravky je samozřejmě možné kombinovat. Ovšem nedoporučujeme aplikovat oba dva přípravky v jeden den. Mohlo by dojít k zatížení vlasů. Pro důkladnou revitalizaci vlasů postačí aplikace Liftingu Secret 1-2 týdně. Tahe Treatment je možné aplikovat denně.

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}