Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Placentové ampule proti vypadávání vlasů

 

Dobrý den,

vypadávají mi vlasy, potřebuji něco proti vypadávání a pro růst, nemohu se rozhodnout jaké ampule zakoupit (Evolution Placentové ampule proti vypadávání nebo Crioxidil Revitalizador Placentové Ampule Proti Vypadávání) A jestli jsou oboje i pro růst a obnovení vlasů. Můžou se tyto přípravky střídat?

Děkuji

Petra


Dobrý den Petro,

placentové ampule Edelstein Evolution obsahují vysoký podíl proteinu, který je obsažen v placentě savců. Tento protein poskytuje vlasové pokožce velkou dávku živin a kyslíku. To jsou důležité předpoklady pro nastartování růstu vlasů a posílení oslabených vlasových cibulek.

 

Placentové ampule Crioxidil Revitalizador jsou oproti placentovým ampulím Evolution založeny na rostlinném původu. Protein zde uvedený je obsažen v aloe vera nebo sóji. Tyto ampule navíc obsahují biotin, tj komplex vitamínů B5.

 

Zjednodušeně řečeno, ampule Evolution jsou živočišného původu, ampule Crioxidil jsou rostlinného původu.Výhodou placentových ampulí Evolution je vysoký podíl jedné složky, a to proteinu placenty. V případě, že vlasová pokožka tento protein přijme, dostane silnou podporu živin. Výhodou placentových ampulí Crioxidil je kombinace více aktivních složek, existuje zde předpoklad, že pokud by pro Vás jedna složka nebyla účinná, může roli akcelerace růstu vlasů zastat složka jiná.

 

Obojí ampule je možné mezi sebou kombinovat. Složení jedněch ampulí nemá žádný negativní vliv na účinnost ampulí druhých.

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}