Kategorie

Výrobci

Profesionální vlasová poradna www.inhair.cz

Jak vytvořit prstýnkové vlny ve vlasech

 

Dobrý den,

rozhoduji se mezi Vašimi 2 produkty (MedaVita Curladdict Modelační loknovač silný pH 6 nebo Balíček vlasové kosmetiky pro vlnité vlasy). Mám dlouhé vlasy zhruba pod ramena, přrizeně se mi vlní, ale ráda bych dosáhla definovaných prstýnkovych vln. Vím, že na toto potřebuji silnější přípravek, a proto bych se ráda poradila, co by bylo vhodné.

Předem děkuji a hezký den

Alena


Dobrý den Aleno,

děkujeme za dotaz. Pro dosažení prstýnkového efektu je zapotřebí kónické kulmy, popř. aplikace trvalé. Kosmetické přípravky, tzn. loknovače, sehrávají zejména podpůrnou roli při definování a ustálení vln. Loknovače jsou také vhodné pro „mačkavé“ vlny, kdy se přípravek do vlasů vmačká, což vytvoří efekt vlnitých vlasů. Prstencový efekt přípravky vlasové kosmetiky zatím vytvořit nedokáží, maximálně jej ovšem podpoří.

 

Obecně, pro vlnité vlasy Vám můžeme doporučit balíček vlasové kosmetiky pro vlnité vlasy. Jedná se o osvědčené produkty, které díky svému složení vlasy nezatíží, čímž vlny netáhne k zemi. Loknovač Young Amplify umožní modelaci a usměrnění vln.

 


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.


}