Kategorie

Výrobci

SALERM KAPs FILLER

Nová generace keratinu

KAPs Filler by Salerm Cosmetics je nová generace keratinového ošetření vlasů s vyhlazujícím efektem. Účinky jsou založeny na proteinech asociovaných keratinem, hydrolyzovaném keratinu a velmi kvalitních ceramidech. Nové vědecké poznatky poukazují na důležitost aminokyselin keratinu (cystein, arginin, alanin, serin, valin, prolin, threonin, histidin … ), které pronikají mezi jednotlivá vlasová vlákna a posilují disulfidickou vazbu. Vlasy se tak stávají pevnějšími a odolnějšími. KAPs Filler je aminokyselinami keratinu doslova nabitý!

Ošetření poškozených, suchých a lámavých vlasů není jedinou výhodou Salerm KAPs Filler. Cystein upravený na kyselé bázi a proteiny asociované keratinem podporují rovnost a vyhlazení vlasů. Ceramidy s unikátním blokujícím systémem doslova zapečetí a uzamknou nově získané keratinové proteiny uvnitř vlasů, čímž je zajištěn dlouhodobý efekt opravy a vyhlazení vlasů. Navíc je velmi důležité podotknout, že ošetření KAPs Filler od Salerm Cosmetics neobsahuje agresivní chemické složky ani parabeny. 

Salerm KAPs Filler pro profesionály

Pouze pro kadeřníky je určen technický KIT Salerm KAPs Filler, který garantuje dobu vyhlazení vlasové struktury a ošetření vlasů po několik týdnů. Profesionální sada KAPs Filler obsahuje šampón KAPs Filler, který připraví vlasový stonek na maximální vstřebání proteinů do vlasového vlákna. V následujícím kroku se aplikuje KAPs Filler Dual Active Liss Serum, které je doslova nabité hydrolyzovaným keratinem, proteiny a aminokyselinami keratinu. Sérum se aplikuje z rozprašovače na jednotlivé prameny. Pro maximální účinnost se jemně do vlasů vmasíruje a pročeše hřebenem s širokými zuby. Zafixování keratinu se provádí vlasovou žehličkou. V posledním kroku je aplikována neutralizační maska Salerm KAPS Filler, která nově získaný keratin a proteiny utěsní ve vlasu a zamezí tím vymývání keratinu. Informujte se u svého kadeřníka, zda provádí novou generaci keratinového ošetření vlasů KAPs Filler od značky Salerm. Technický KIT není možné aplikovat svépomoci v domácím prostředí. Pro maximální účinnost ošetření je nutný dohled kadeřníka. V případě, že jste kadeřnice/kadeřník a chcete vyzkoušet novou generaci keratinového ošetření vlasů Salerm KAPs Filler, neváhejte nás kontaktovat. 

Salerm KAPs FILLER Smoothing Therapy

Domácí ošetření Salerm KAPs Filler

Pro domácí ošetření a vyhlazení vlasů je určena udržovací a ošetřující sada KAPs Filler. Domácí kit obsahuje stejné účinné složky jako je hydrolyzovaný keratin, proteiny asociované keratinem, aminokyseliny keratinu a ceramidy. Rozdíl spočívá pouze v intenzitě ošetření. Domácí péči KAPs Filler je žádoucí pro dosažení efektu vyhlazení a regeneraci vlasů aplikovat jedenkrát za dva týdny (dle stavu vlasů). Domácí kit je navíc plně přizpůsoben domácím podmínkám, a tudíž nejsou nutné další dodatečné nástroje a zařízení, které jsou pro kadeřnické salóny typické.

Pečující a ošetřující sada Salerm KAPs Filler, která obsahuje ošetřující šampón KAPs Filler Smoothing Therapy a vyhlazující masku KAPs Filler (+) Smoothing Therapy, je silně doporučováno používat po aplikaci jakékoliv keratinového ošetření vlasů. Keratin vydrží ve vlasech mnohem déle, efekt vyrovnání vlasů zůstane aktivní po delší čas a regenerace vlasů dosáhne na zcela nový rozměr.

Salerm KAPs FILLER obnovující ošetření s vyhlazením


}