Kategorie

Výrobci

Dlouhé vlasy za 5 minut s vlasy-levne.cz

Vlasy o nás mnohé prozradí. Pružné, hladké a hebké vlasy plné síly a zdraví dokonce dovedou ubrat pěkných pár let. Naopak vlasy unavené a s roztřepenými konečky žádnou velkou parádu neudělají. Ať už si na své vzhledu zakládáte, či do něj zasahujete minimálně, péči o vlasy by se měla věnovat každá z nás. Na trhu je k dostání široká paleta prostředků, které o vlasy pečují. Vybrat si můžete podle typu vlasů, délky vlasů, způsobu aplikace přípravku…

A co když o vlasy pečujete na jedničku, vlasy máte zdravé a lesklé, ale pořád to není to, po čem toužíte? Jednou z cest, jak získat vlasy jako z televizní reklamy je za pomoci clip in příčesků - revoluční metoda prodlužování vlasů, která nijak nepoškozuje Vaše vlastní vlasy. Rychle, jednoduše, pohodlně a šetrně se tak z Vás stane během pár minut dlouhovláska.

Prodloužení vlasů vybíráme nejen podle odstínu vlasů. Můžete si také změnit celkový vzhled za pomoci clip in ofiny, nebo si vytvořit bohatší účes prostřednictvím clip in culíku. I ten si můžete pořídit v různém provedení. Kdykoliv budete chtít můžete si užít kudrnaté či vlnité vlasy, přestože vám natočené vlasy běžně vydrží jen pár chvil. A to s minimem námahy a investovaného času. Široký výběr příčesků ze 100% pravých lidských vlasů i z kvalitního japonského kanekalonu najdete na www.vlasy-levne.cz. Každá žena i dívka si vybere to pravé  přesně pro svůj typ vlasů a bude si tak moci splnit sen o dlouhé husté hřívě. Eshop nabízí rovněž veškeré příslušenství k prodlouženým vlasům a moderní vlasové doplňky.

A aby si vlasy udržely svou krásu, je třeba se o ně náležitě starat. Protože se jedná o vlasy ustřižené, které nemohou přijímat výživné látky přirozenou cestu z Vaší pokožky, potřebují jinou a intenzivnější péči než Vaše vlasy vlastní. Dopřejte jim dostatek intenzivní výživy a hydratace. 

Dnes naštěstí existuje vlasová kosmetika, která nabízí širokou paletu prostředků, které jsou určeny konkrétním typům vlasů. Na mytí existuje velké množství produktů určených konkrétně pro prodloužené vlasy. Použijte speciální šampon, který poskytne prodlouženým vlasům aktivní látky s obsahem keratinu, jež posílí jejich kapilární strukturu. Výborné jsou také hydratační šampony s obsahem obilných klíčků a oleje z lněných semínek. Nezapomínejte ani na kondicionér, který ošetří, hydratuje, regeneruje a uhladí suché a poškozené vlasy, zmírní vlivy okolního prostředí jako je Slunce, teplo a nečistoty. Pokud budete vlasy jakkoli tepelně upravovat, tedy fénovat, žehlit či kulmovat určitě jim dopřejte ochranná séra, která vytvoří ochrannou bariéru, ohled berte také na Váš typ vlasů Pro doladění finálního účesu použijte sprej na prodloužené vlasy, který navrátí lesk a texturu vlasů a výrazně prodlužuje jejich životnost.

Čas od času je doporučeno použít rozjasňující a regenerační masku, která dodá hebkost, lesk a usnadní rozčesávání. Přínosné jsou také vyživovací přípravky, oleje, bezoplachové péče ve spreji, balzámy či fluidy. Vlasy budou silné, lehce upravitelné a budou zářit zdravím.

Dlouhé vlasy za 5 minut


}