Kategorie

Výrobci

 Cotril Creative Walk KERATIN

Progresivní keratinová péče

Italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky uvádí na trh zcela novou progresivní keratinovou péči Cotril Cretive Walk KERATIN. Řada produktů Cotril Creative Walk KERATIN je určena pro podporu vyhlazení vlasů, pro navrácení poddajnosti a eliminaci nežádoucího krepatění vlasů.  

Profesionální péče Cotril Creative Walk KERATIN je založená na kombinaci složek na bázi taninu, tekutého keratinu a jeho aminokyselin s různou molekulární hmotností. Složky na bázi taninu obsažené ve výtažcích ze slupek a semínek hroznů, kaštanu a dubu kombinované s proteiny mají vyhlazující vlastnosti, působí proti krepatění. Navíc vlasům navrací lehkost a přirozenou hydrataci. Srdce celé řady Cotril Creative Walk KERATIN je ve vysokém obsahu tekutého keratinu s vysokou a nízkou molekulární hmotností. Keratin s nízkou molekulární hmotností proniká do hloubky vlasového stonku. Keratin s vysokou molekulární hmotností pracuje na jeho povrchu.

Cotril Creative Walk KERATIN vyhlazuje, usměrňuje krepatost, snižuje nadbytečný objem, obnovuje vlas od povrchu (kutikuly) až do jeho vnitřní struktury, zjemňuje, hydratuje a chrání. Díky obsahu blahodárných látek má antioxidační účinky a bojuje proti stárnutí vlasů, opravuje vlákna vlasů poškozená UV zářením, dává vlasům lesk a hebkost.

Cotril Creative Walk KERATIN Preserver šampón bez obsahu SLES (laurylethersulfát sodný) je vhodný pro udržení efektu na dlouhou dobu po keratinovém vyhlazujícím ošetření. Díky vysokému obsahu keratinu a dalším aktivním složkám navrací vlasům hebkost a lesk.

Cotril Creative Walk KERATIN Rehydrating maska je vysoce hydratační maska navracející hebkost a hydrataci vlasům po chemickém ošetření. maska pomáhá udržovat efekt vyhlazení po dlouhou dobu. Složení obohaceno o jojobový olej, vytváří okolo vlasu ochranný film, který chrání před vnějšími vlivy. Vlasy budou viditelně zdravější a lesklejší. 

Cotril Creative Walk KERATIN Anti Frizzy sérum proti krepatění dává vlasům extrémní lesk, hydrataci a hebkost po vyhlazujícím keratinovém ošetření. Složení  vyhlazujícího séra je obohaceno o jojobový olej, který vytváří okolo vlasu ochranný film. Sérum chrání před vnějšími vlivy. Vlasy jsou viditelně zdravější a lesklejší.  

Cotril Creative Walk KERATIN - Progresivní keratinová píče


}