Kategorie

Výrobci

OSAINE

SEA CARE

Osaine vznikla z pozorných studií přírodní synergie mezi Mořskou vodou z Golfského proudu a řas, které rostou u souostroví Bréhat ve Francii.

Inovativní myšlenka

Osaine byla vytvořená z kosmetických vlastností těchto řas; všechny výrobky řady obsahují kromě výtažků z řas rozdělených dle funkčnosti, také mořskou vodu z Golfského proudu. Studie, provedené z této vody ukázaly, že kosmetický výrobek, má schopnost revitalizovat a remineralizovat buňky, stimulovat základní enzymy, posilovat imunitní systém a chránit pokožku před alergiemi díky antihistaminickému působení.

Moře

Efekt kombinovaný sluncem, jódem a slanou vodou dává velké benefity a vynikající výsledky lidskému tělu. Naprosto přírodní péče, která pomáhá odstraňovat stres, bojuje proti stárnutí a s nedokonalostmi jako je celulitida, navrací správnou funkčnost buňkám poškozeným atmosférickými vlivy, stylem života a špatnými stravovacími návyky. Mořská voda je primární zdroj života, obsahuje všechny potřebné minerály pro naše tělo, rozdělené na stopové prvky a minerální soli. Kontakt mořské vody s pokožkou umožňuje průchod cenných stopových prvků, které jsou pomalu uvolňovány do krevního systému a upravují nerovnováhu.Stopové prvky jsou minerály, které jsou používány v malém množství, jako katalyzátory biochemických reakcí; minerální soli jsou naopak využívány ve velkém množství buňkami, které se podílí na stavbě organizmu a udržování osmotické rovnováhy. Tyto minerály jsou z 98% stejné jako ty v lidské krevní plazmě.

Řasy

V kosmetickém průmyslu jsou řasy velmi uznávané pro jejich schopnost aktivovat fyziologické mechanizmy nejspodnějších vrstev pokožky, zvyšují kapacitu reakce na péči. Stopové prvky, vitamíny a aminokyseliny, přítomné v řasách mineralizují tukovou hmotu. Přítomnost jódu a minerálních solí v mořském roztoku zpevňují uvolněnou tkáň. Péče proti celulitidě s mořskými řasami obnovují pružnost pokožky za pomoci masáže až do úplného vstřebání. Slaná voda obsažená v řasách automaticky naváže zadržené tekutiny a napomáhá její drenáži, snižuje tak zadržování vody a celulitidu.

Mořská voda

Golfský proud vzniká v mořích, které obklopují Amazonský prales a jako tepna života prochází Atlantickým oceánem a končí v moři u souostroví Bréhat. Voda z tohoto proudu je obohacována během své dlouhé cesty přes oceán jako „mořská plazma“ a tím, že hostí nejrůznější druhy planktonu, nebo tím že přichází do kontaktu s těmi nejhlubšími a nejčistšími mořskými hlubinami. Když dorazí do moře u souostroví Bréhat, dává tomuto šťastnému ekosystému esenciální minerály, ionty a stopové prvky, kyslík, jód a mírné teploty, které podporují růst nejúžasnějších řas na planetě.

Bahno

Hloubkové působení bahna na pokožce obohaceného mořskou vodou a řasami je způsobeno takzvaným „osmotickým efektem“. Když je bahno aplikováno, vytvoří izolační vrstvu, která zvyšuje teplotu těla, póry se otevírají a vypouštějí vodu, zadržovanou ve tkáni a pokožka je tak připravena přijmout aktivní složky obsažené ve směsi bahna. To jsou principy, na kterých je založena Talasoterapie.


Filozofie

Osaine vznikla z pozorných studií dermatologických a kosmetických aktivit mořských řas. Některé řasy mají charakteristiku a aktivní složky stejné jako ty přítomné v pokožce a mnohačetné testy ukázaly, že využití těchto řas v kosmetickém výrobku, zajišťuje perfektní metabolismus a zdravý a mladistvý vzhled.


}