Kategorie

Výrobci

Medavita Prodige: Elixir de Renaissance

Medavita Prodige: Elixir de Renaissance

Medavita Prodige je nová exkluzivní péče pro intenzivní  a okamžitou obnovu poškozených vlasů. Medavita Prodige přináší okamžitou regeneraci poškozeným vlasům. Výsledkem budou regenerované, hebké, lesklé a odolné vlasy. Regenerace a obnova vlasů v jednom ošetření. Vhodné pro všechny typy vlasů a všechny odstíny.

Medavita Prodige nabízí výjimečné řešení pro:

 • Oslabenou strukturu vlasů
 • Křehké a lámavé vlasy
 • Vlasy se sníženou odolností v tahu
 • Vlasy s roztřepenými konečky
 • Porézní vlasy
 • Suché až nadměrně vysušené vlasy
 • Vlasy bez lesku
 • Krepaté vlasy

Medavita Prodige přináší vlasům výživu, hydrataci, vysoký lesk, tvar a objem. Taktéž zamezuje krepatění vlasů, zaceluje roztřepené konečky vlasů a chrání před UV/A a UV/B slunečním zářením. Medavita Prodige je ošetřující a účinné ošetření vlasů již po prvním použití v kadeřnickém salónu a podpořena domácí péčí. Medavita Prodige navrátí vlasům jejich přirozenou krásu za pouhé 4 týdny v závislosti na stupni poškození vlasů:

Zdravé a ucelené vlasy s objemem Porézní vlasy Poškozené vlasy Oslabené a ztenčené vlasy Roztřepené, velmi suché a drsné vlasy bez života

MedaVIta Prodige: Znovuzrození vlasů

Aktivní složky ošetření Medavita Prodige:

 • Záchranný lipozom je srdcem ošetření Medavita Prodige. Lipozom složený ze tří rozvětvených aminokyselin (leucin, izoleuxin, valin), kreatin a hydrolyzovaný pšeničný protein, který vyživuje proteinovou strukturu vlasů.
 • Taurin, který navrací vlasům sílu a vitalitu, zpomaluje proces stárnutí vlasů díky tomu, že bojuje proti volným radikálům.
 • Ceramidy s hydratační a objemovou funkcí, které vlasům dodávají odolnost a energii.
 • Vitamin B5, který hydratuje vlasové vlákno do hloubky a dodává vlasům objem a tvar.
 • Minerály (měď, železo, křemík, zinek a hořčík) vlasům dodávají základní výživné látky, udržují je zdravé, zářivé a nadýchané.
 • Proteiny kašmíru s ochrannou a regenerační funkcí, bojuje proti lámavosti vlasů a vytváření roztřepených konečků.
 • Sezamový olej vlasy vyživuje, hydratuje a dodává jim zářivý lesk.

 

Rituál domácí péče Medavita Prodige

Rituál domácí péče Medavita Prodige

Medavita Prodige regenerační šampón (Revivifying Shampoo) s pH 5,5 o objemu 250 ml.  Regenerační šampon s ultra hedvábným účinkem na vlasové vlákno. Jemně myje, ale současně i vyživuje a do hloubky chrání strukturu stresovaných vlasů a navrací jim jejich přirozený lesk a odolnost. Obsahuje lipozom HIT (leucin, izoleucin, valin, hydrolyzovaný protein pšenice, kreatin), šáchorový olej, olej Sacha Inchi, lněný, sezamový, moringový olej a pantenol. Způsob použití: Rovnoměrně jemně vmasírujte do vlasů. Pečlivě opláchněte. Odstraňte nadbytečnou vodu a poté naneste na vlasy Medavita Prodige Instant magnifying serum.

Medavita Prodige obnovující instantní sérum (Instant Magnifying Serum) s pH 4 o objemu 4 x 15 ml. Instantní sérum obnovující vlasové vlákno. Koncentrát obsahující esenciální aminokyseliny a minerály, regeneruje vlasy do hloubky, vyživuje proteinovou strukturu vlasů, dodává jim okamžitou sílu a hebkost. Obsahuje lipozom HIT (leucin, izoleucin, valin, hydrolyzované proteiny pšenice, kreatin), taurin, Calcium pantotenát, glycerin, ceramidy, sezamový olej, minerály (měď, železo, křemík, zinek, magnezium). Způsob použití: Po použití šampónu Medavita Prodige naneste sérum do délek vlasů a konečků, poté vlasy pročešte. Nechejte 10 minut působit. Pokračujte v úpravě nanesením Medavita Prodige Ultimate deep recovering mask a nechejte působit dalších 10 minut. Poté pečlivě opláchněte.

Medavita Prodige regenerační maska se silným obnovujícím účinkem (Ultimate Deep Recovering Mask) s pH 2,8 o objemu 250 ml. Regenerační maska se silným obnovujícím účinkem na vlasové vlákno. Uzavírá vlasovou pokožku, fixuje účinné látky séra Medavita Prodige Instant magnifying serum do vlasového vlákna, vyživuje proteinovou strukturu vlasů, dodává jim okamžitou sílu a hebkost. Obsahuje lipozom HIT (leucin, izoleucin, valin, hydrolyzované proteiny pšenice, kreatin), ceramidy, sezamový olej. Způsob použití: Po ukončení doby působení séra Medavita Prodige Instant magnifying serum, před jeho spláchnutím naneste rovnoměrně na vlasy Medavita Prodige Ultimate deep recovering mask, poté vlasy pročešte. Nechejte působit dalších 10 minut. Pečlivě opláchněte, lehce osušte vlasy ručníkem a poté aplikujte Medavita Prodige Instant repair hair perfector.

Medavita Prodige onovující sprej s okamžitým účinkem bez oplachování (Instant Repair Hair Perfector) s pH 5 o objemu 150 ml. Obnovující spray bez oplachování s okamžitým účinkem na vlasové vlákno. Okamžitě obnovuje vlasové vlákno, uzavírá vlasovou pokožku, udržuje strukturu vlasu hebkou a hedvábnou na dotek. Bojuje proti rozdvojování konečků. Vlasům dodává výživu a okamžitý lesk. Obsahuje lipozom HIT (leucin, izoleucin, valin, hydrolyzované proteiny pšenice, kreatin), sezamový olej, proteiny kašmíru. Způsob použití: Po aplikaci masky Medavita Prodige Ultimate deep recovering mask vlasy pečlivě opláchněte a vysušte ručníkem. Rozdělte vlasy na jednotlivé sekce a na každý jednotlivý pramen ze vzdálenosti 5 cm nastříkejte. Aplikujte na vlasy po celé jejich délce. Neoplachujte, vlasy vysušte.


}