Kategorie

Výrobci

Internetový obchod INHair.cz

logo www.inhair.czInternetový obchod INhair.cz nabízí profesionální vlasovou kosmetiku renomovaných světových výrobců za přijatelné ceny. Námi nabízená kosmetika na vlasy a další produkty v oblasti péče a zdraví nejen o vlasy a vlasovou pokožku je především určena pro použití profesionály v oboru a není dostupná v běžných kamenných prodejnách, supermarketech a hypermarketech. V současnosti spolupracujeme a nabízíme kvalitní vlasovou kosmetiku od světových renomovaných výrobců Salerm Cosmetics, Crixodil, MySalon, Edelstein, Vitalfarco Maxima, Cotril, MedaVita, Parisienne a Xtro. Ve spolupráci s Edelstein náš sortiment obsahuje kosmetické řady Young, Trend Up, Evolution Long Beauty, Native, Man Uomo a Xflex. S INhair.cz máte nyní možnost vyzkoušet produkty kvalitní kosmetiky na vlasy i Vy. Veškerá námi nabízená vlasová kosmetika je originálního původu přímo od výrobce, nebo od oficiálního distributora pro Českou republiku. Veškeré produkty vlasové péče jsou tedy určeny přímo pro český, popř. slovenský trh.

V současnosti se na internetovém trhu začínají objevovat produkty profesionální vlasové kosmetiky za velmi nízké ceny. Od nákupu nezvykle levných produktů důkladně odrazujeme, neboť se ve velké míře nejedná o originály, ale o padělky, popř. o originální produkty určené pro jiný než český trh. Produkty určené pro jiný než český trh mohou obsahovat nadlimitní množství látek v České republice limitovaných (např. nedovolené množství formaldehydu). Padělané produkty naopak neobsahují žádné účinné látky a vlasová kosmetika se tak stává bezcenná. Internetový obchod INhair.cz nabízí kvalitní a profesionální vlasovou kosmetiku přímo od výrobců a oficiálních dodavatelů za příznivé ceny s respektováním cenových pravidel výrobců. 

Děláme a budeme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli vždy spokojení a rádi se vraceli do internetového obchodu INhair.cz. O kvalitách námi poskytovaných služeb svědčí i prestižní certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY udělen nákupním rádcem Heureka.cz díky spokojeným ověřeným zákazníkům, kteří u nás nakoupili kvalitní a luxusní vlasovou kosmetiku. Certifikát Ověřeno zákazníky hodnotí kvalitu nabízených služeb od přehlednosti obchodu, uváděných kompletních informací a cen jednotlivých produktů, dodacích lhůt, řešení reklamací, možností vrácení peněz a nespočet dalších neméně důležitých aspektů. Certifikát Ověřeno zákazníky dává zákazníkům jasnou odpověď na otázku: "Kde koupit a neprohloupit?" 

Celý provoz internetového obchodu INhair.cz je realizován na základě živnostenského oprávnění zapsaného v živnostenském rejstříku pod podnikatelem (OSVČ) Filipem Konečným s IČ 01127624

Ing. Filip Konečný  (filipkonecny@inhair.cz) realizuje úkony spojené s úspěšnou realizací Vašeho nákupu vlasové kosmetiky. Ing. Filip Konečný obstarává kompletní zákaznický servis (výběr produktů kosmetiky na vlasy, příjem a odeslání objednávek, problémy s objednávkou nebo dopravou, reklamace, vrácení  peněz, ...) a expedici objednávek. Hlavní pracovní náplní je včasné zabezpečení a odeslání Vámi objednaných produktů luxusní kosmetiky na vlasy. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností proto neváhejte a obraťte se na zákaznický servis prostřednictvím telefonického kontaktu +420 777 164 090 nebo e-mailu obchod@inhair.cz.

Neopomenutelnou součástí týmu je externí tým odborníků a technologů spolupracující s internetovým obchodem INhair.cz. Odborníky a technology přímo ze Salerm Cosmetics, Crioxidil, MySalon a dalších výrobců vždy oslovujeme s odbornými dotazy a připomínkami našich zákazníků v oblasti vlasové kosmetiky, jejího složení, péče a problémy s vlasy. 

Vaše dotazy odesílejte pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mailovou adresu obchod@inhair.cz, popř. telefonicky na lince zákaznického servisu +420 777 164 090, a buďte si jisti, že nezůstanete bez odpovědi.  


}