Kategorie

Výrobci

Akce 2+1 zdarma! Cotril Jalurox Prodigy liftingová maska a sprej + šampón

Akce 2+1 Zdarma. Nákupem masky 200 ml a spreje 250 ml z řady Jalurox získáte zdarma šampón Jalurox 300 ml. Jalurox představuje první lifting pro vlasy s botoxovým efektem. Esteticko - chirurgická péče o vlasy proniká do hloubky vlasů, kde vyplňuje všechny nedokonalosti vlasového vlákna. Již po první aplikaci budou vlasy zářivé, zdravé a objemné. Tajemstvím je silná koncentrace kyseliny hyaluronové

Více zboží a informace o:

Více informací

Obsah balení

1 x Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingový šampón

Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy šampón představuje první krok liftingového ošetření Cotril Jalurox s botoxovým efektem. Šampón obsahuje kyselinu hyaluronovou, deriváty aminokyselin keratinu, které napomáhají regenerovat a obnovovat přirozenou hydrataci a výživu vlasů. Šampón vlasy jemně čistí a zanecháje hebké, hladké a extrémně lesklé. Balení 300 a 1000 ml. 

1 x Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingová maska

Vlasová maska Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy je druhým krokem liftingového ošetření Cotril Jalurox s botoxovým efektem. Revitalizační maska uhlazuje vlasové šupinky a dodává vlasům hebkost a hedvábnost. Vysoký obsah proteinů tekutého keratinu, kolagenu, vitamínu E, B a A, kyseliny hyaluronové a olivového oleje zaručuje vysokou regeneraci a obnovu vlasového vlákna. Balení 200 a 750 ml.

1 x Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingový sprej

Vlasový sprej Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy je finálním ošetřením vlasů liftingovou péčí Jalurox od Cotrilu. Regenerační, revitalizační a ochranný fluid zanechá vlasy neuvěřitelně hebké a lesklé. Díky obsahu kyseliny hyaluronové, keratinu a obilných proteinů působí chrání vlasy před poškozením, rozdvojováním konečků a zároveň chrání před atmosférickými vlivy. Balení 250 ml

COTJAL

Pozor: poslední kusy skladem!

812,00 Kč

671,07 Kč bez DPH

Sleva!

-308,00 Kč

1 120,00 Kč

Produkty zvlášť 1 120,00 Kč


Cotril Creative Walk Jalurox představuje opravdovou a skutečnou esteticko-chirurgickou péči o vlasy s botoxovým efektem. Tajemstvím liftingové péče Jalurox je silná koncentrace kyseliny hyaluronové.  Díky silné schopnosti vyplňovat a obnovovat nedostatky vlasové struktury tvoří kyselina hyaluronová nezaměnitelné pulzující srdce celé řady Cotril Jalurox. Kombinace kyseliny hyaluronové spolu s organickým křemíkem a mořským kolagenem představuje exkluzivní řešení schopné navracet vlasům fenomenálním způsobem jejich původní kvalitu, lesk a objem.

Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingová sada obsahuje:

- Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingový šampón 300 ml

- Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingová maska 200 ml

- Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingový sprej 250 ml

Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingový šampón 300 mlKROK 1 - Delikátní pečující šampon poslední generace Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy jemně myje vlasy a zároveň je hydratuje a zjemňuje vlasové vlákno. Šampón obsahuje kyselinu hyaluronovou a derivované aminokyseliny keratinu, které pomáhají regenerovat vlasy a obnovují správný stupeň hydratace a výživy. Šampón uhlazuje kutikulu povrchu vlasů a zvyšuje jejich lesk. Vlasy budou hebké, hladké a extrémně lesklé.

Doporučeno pro: Šampón s obsahem keratinu a kyseliny hyaluronové je ideální pro suché a matné vlasy bez vitality a lesku. 

Ochrana proti: Pravidelnou péčí Cotril Jalurox busou vlasy dostatečně hydratované, vyživené a extrémně lesklé. Šampón chrání vlasy proti dehydrataci a ztráte lesku. 


otril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingová maska 200 mlKROK 2 - Revitalizační maska Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy uhlazuje vlasové šupinky povrchu vlasy. Maska má vysokou vyživující, zjemňující a hydratační schopnost. Složení vlasové masky je ideální pro udržení dlouhodobé výživy a hydratace vlasů. Přítomná kyselina hyaluronová aktivuje vyplňující a obnovující akci vlasového vlákna. Vysoký obsah proteinů keratinu a kolagenu napomáhá uzavírání vlasových šupinek a kutikuly, čímž vlasům dodává hustotu, jedinečný lesk a zároveň jim navrací hebkost a jemnost.

Doporučeno pro: Vlasová maska Cotril Jalurox Prodigy  je ideální pro suché a matné vlasy bez vitality a lesku. 

Ochrana proti: Pravidelnou péčí Cotril Jarulox budou vlasy dostatečně hydratované, vyživené a extrémně lesklé. Šampón chrání vlasy proti dehydrataci a ztráte lesku. 


Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy liftingový sprej 250 mlKROK 3 - Vlasový sprej Cotril Creative Walk Jalurox Prodigy je finálním ošetřením vlasů liftingovou péčí Jalurox od Cotrilu. Regenerační, revitalizační a ochranný fluid zanechá vlasy neuvěřitelně hebké a lesklé. Díky obsahu kyseliny hyaluronové, keratinu a obilných proteinů působí chrání vlasy před poškozením, rozdvojováním konečků a zároveň chrání před atmosférickými vlivy.

Ochrana proti: Pravidelnou péčí Cotril Jarulox budou vlasy dostatečně hydratované, vyživené a extrémně lesklé. • Výrobce Cotril
 • Značka / řada Cotril Creative Walk
 • Typ vlasů Suché a poškozené vlasy
 • Typ produktu Kosmetické sady
 • Specifikace Regenerace a hydratace vlasů
 • Určeno pro Ženy i muže

Dny dopravy zdarma 2018

Známka 
Ověřený zákazník
2015-02-18

Perfektní

Perfektní

  Známka 
  Dana H.
  2013-12-31

  Jsem nadšená!

  Taky jsem měla možnost Jalurox odzkoušet a jsem nadšená !! Už skoro deset let si umývám každý den vlasy a po Jaluroxu jsem vydržela dva dny bez mytí. Vlasy měly stále objem, nemastily se, na pohled byly zdravější a pořád krásně voněly. Takže za mě maximální spokojenost !

   Napište svůj názor

   Akce 2+1 zdarma! Cotril Jalurox Prodigy liftingová maska a sprej + šampón

   Akce 2+1 zdarma! Cotril Jalurox Prodigy liftingová maska a sprej + šampón

   Akce 2+1 Zdarma. Nákupem masky 200 ml a spreje 250 ml z řady Jalurox získáte zdarma šampón Jalurox 300 ml. Jalurox představuje první lifting pro vlasy s botoxovým efektem. Esteticko - chirurgická péče o vlasy proniká do hloubky vlasů, kde vyplňuje všechny nedokonalosti vlasového vlákna. Již po první aplikaci budou vlasy zářivé, zdravé a objemné. Tajemstvím je silná koncentrace kyseliny hyaluronové

   Napište svůj názor

   6 - Vlasová kosmetika ve stejné kategorii

   }