MedaVita Idol Man Touch tonizující šampón a sprchový gel 250 ml

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Související zboží9
- MedaVita Idol Man Touch tonizující šampón a sprchový gel 250 mlSkladem560 Kč463 Kč bez DPH
MedaVita Idol Man Touch je tonizující šampón a sprchový gel v jednom pro zajištění specifických potřeb pánské pokožky a vlasů. Obsahuje rostlinné extrakty, zvláčňující složky a tonizační látky s hydratačním a posilujícím účinkem. Vlasy, vlasovou pokožku i pokožku celého těla myje důkladně, ale velmi šetrně bez pocitu vysušení. Díky kombinaci kyseliny abietové se sójovým proteinem, která je obzvláště doporučována pro muže, normalizuje tvorbu mazu a dodává intenzivní pocit svěžesti. Obsahuje vysoce hydratační a ochrannou kyselinu mléčnou a alantoin, které podporují tvorbu buněk v epidermis. Extrakt z Aloe Vera pokožku i vlasy zklidňuje, hydratuje a také předchází dehydrataci. Mátový olej dodává dlouhodobý osvěžující pocit a pocit posílení. Šampón Touch je vhodný pro všechny typy pokožky a vlasů.
Doporučeno pro: Šampón a sprchový gel v jednom MedaVita Touch je vhodný pro šetrné, vyživující, osvěžující a posilující mytí všech typů vlasů a pokožky celého těla.
Ochrana proti: Díky přírodním extraktům a zvláčňujícím složkám chrání vlasy i pokožku těla před dehydratací a negativním vlivem okolního prostředí.
Obsahuje: Aloe vera se vyskytuje v jižní Africe a na Madagaskaru. Hojivých účinků aloe vera využívali již starověcí Egypťané a Řekové, kteří aloe vera považovali za zázračnou rostlinu nesmrtelnosti. Želatinový džus aloe vera obsahuje vysoké množství aktivních složek s různorodými vlastnostmi. Aloe vera hydratuje, zklidňuje, chrání, má hojivé a regenerační účinky a podporuje tvorbu epitelu na ránách, má protizánětlivé a fungicidní účinky a bojuje proti volným radikálům. Mátový olej se získává z byliny máty rolní, která byla již v egyptských a římských dobách považována za léčivou rostlinu. V populární medicíně je máta rolní uznávaná jako jeden z nejlepších léků na trávení. Má také významný antispastický účinek na zažívací a respirační systém a má osvěžující, tonizující, čistící a deodorizační vlastnosti. Kombinace kyseliny abietové se sójovým proteinem reguluje tvorbu mazu a dodává intenzivní pocit svěžesti. Alantoin a kyselina mléčná vlasy a pokožku celého těla hydratují.
Použití: Aplikujte jemnou masáží na celé tělo a na vlasy. Poté opláchněte. Pouze k zevnímu použití. V případě kontaktu s očima důkladně vypláchněte.
Složení: VODA, SODIUM LAURETH SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDE DEA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ALLANTOIN, MENTHA ARVENSIS (WILD MINT) LEAD OIL, POTASSIUM ABIETOYL HYDROLYZED SOY PROTEIN, ALOR BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, LACTIC ACID, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-10, SODIUM CHLORIDE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PHENOXYETHANOL, COUMARIN, LINALOOL, ALPHA-ISOMEHTYL IONONE, PARFUM.