Kategorie

Výrobci

MedaVita Lotion Concentree Homme ampule proti vypadání pro muže 13 x 6 ml

MedaVita Lotion Concentrée Homme ampule proti vypadání pro muže s pH 3,5 jsou intenzivní péče pro silnější, hustší vlasy a vitalitu vlasové cibulky. Bohatý obsah složek jako je aloe, zázvor, rákos, kafr, arnica, máta, galbanum, rozmarýn, skořice, myrha a muškátový oříšek stimuluje nový růst, posiluje pouzdra vlasového folikulu a prodlužují životní fázi vlasu. Balení 13x6ml

Více zboží a informace o:

Více informací

1 320,00 Kč

1 090,91 Kč bez DPH

MedaVita Lotion Concentrée Homme ampule proti vypadání pro muže (Trattamento Intesivo Anticaduta Uomo) s pH 3,5 jsou intenzivní péče proti padání vlasů pro muže, pro silnější, hustší vlas a vitalitu vlasové cibulky. Bohatý obsah funkčních látek rostlinného původu z Lotion Concentrée (aloe, zázvor, rákos, kafr, arnica, máta, galbanum, rozmarýn, skořice, myrha, muškátový oříšek) stimuluje nový růst, posiluje pouzdra kotvícího systému vlasu ve vlasovém folikulu a prodlužují životní fázi vlasu. Obohaceno o Serenoa Repens, účinná látka zpomalující 5alfa-reduktázy a přeměnu testosteronu (HT) na DHT, odpovědného za Androgenetickou alopecii (nadměrné vypadávání vlasů podmíněné přítomností testosteronu) a s tímto souvisejícími dalšími záněty. Četné látky rostlinného původu spouští silné antioxidační působení, zlepšují mikrocirkulaci, obnovují metabolismus vlasové cibulky a udržují správnou vlhkost vlasové pokožky. Lotion Concentrée Homme je speciálně určen pro všechny typy mužské vlasové pokožky, zvlášť vhodný v případech atonické pokožky (velmi suchá, zesláblá) s pomalou mikrocirkulací. Upozornění: Neaplikujte ihned po barvení nebo odbarvování.

Doporučeno pro: Intenzivní léčba vypadávání vlasů u mužů. Navíc obsahuje výtažky z palmy plazivé (serenoa repens), které účinně ovlivňuje plešatění u mužů.

Ochrana proti: Tonikum chrání proti vypadávání vlasů, proti snižování mikrocirkulace krve a proti štěpení testosteronu na DHT, které je zodpovědné za androgenní alopecii.

ObsahujeAmpule MedaVita Lotion Concentrée Homme obsahují rostlinné výtažky, které byly pro svou maximální účinnost louhovány v rumu z karibských ostrovů nejméně po dobu 45 dní. Celý výrobní proces séra trvá až dva měsíce. V současnosti neexistují technologické postupy, které by dobu výroby tonika urychlyly. Výtažky ze Serenoa Repens (serenoa serrulata fruit extract), které významně ovlivňují přeměnu testosteronu na dihydrotestosteron, který je zodpovědný za plešatění. Výtažky z rozmarýnu (rosmarinus officinalis leaf oil) zlepšují krevní oběh, jsou antimikrobiální, stimulující, antioxidační, antiseptické, čístící a vazodilatační (rozšiřují cévy). Výtažky z arniky (arnica montana flower extract) mají posilující a protizánětlivý účinek. Jedná se o adstringentní přísadu se svírajícím účinkem. Výtažky ze skořice(cinnamomus cassia leaf oil) jsou přírodním širokospektrálním antibiotikem, antiseptikem a antioxidantem. Navíc podporují krevní oběh vlasové pokožky. Výtažky ze zázvoru (zingiber officinale root oil) jsou protizánětlivé, vazodilatační, revitalizační a anti-toxické. Rostlinné výtažky z kafru (camphor) jsou aromatizující látkou, které navíc vlasovou pokožku čistí, stimulují a působí antioxidačně. Výtažky z aloe (aloe ferox leaf extract) jsou silně hydratační, uklidňující, fungicidní, analgetické, regenerační a stimulují růst epitelu. Výtažky z rákosu (acorus calamus root extract) stimulují a tonifikují vlasovou pokožku a navíc jsou přírodním aromatem. Galbánum (galbaniflua resin oil) je esenciální olej, který působí antisepticky a usnadňuje hojení. Výtažky z myrhy (commiphora myrrha oil) jsou tonifikační, regenerační, uklidňující a čístící přísadou s vazodilatačním účinkem. Výtažky z muškátového oříšku (myristica fragrans kernel oil) jsou antimykotické, antibakteriální a antioxidační.

Harmonogram: 
Pro silné padání vlasů a hodně řídké vlasy: 
FÁZE 1 LÉČENÍ: 1 ampule denně po dobu 2 týdnů 
FÁZE 2 UDRŽENÍ: 3 ampule týdně po dobu 4 týdnů 

Pro zvýšené padání vlasů
FÁZE 1 LÉČENÍ: 3 ampule týdně po dobu 4 týdny 
FÁZE 2 UDRŽENÍ: 2 ampule týdně po dobu 6 týdnů 

Pro prevenci padání vlasů

UDRŽENÍ: 1 - 2 ampule týdně 


Použití: Po aplikaci šampónu MedaVita Lotion Concetree Homme šampón proti vypadání pro muže naneste ampuli přímo na vlasovou pokožku. Proveďte lehkou masáž krouživými pohyby. Neoplachujte. 

Instrukce pro manipulaci s ampulí: Nasaďte aplikátor na hrdlo ampule; držte jej stlačený ve výšce bílé rysky, silou odlomte špičku od ampule. Znovu nasaďte aplikátor na hrdlo ampule a lehkým stlačováním aplikátoru aplikujte výrobek. 


Upozornění: Ampule jsou k zevnímu použití. Aplikujte pouze na vlasy a vlasovou pokožku. 

Složení: ALCOHOL DENAT., VODA, ROSMARINUS OFFICINALIS  (ROSEMARY) LEAF OIL, MENTHOL, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, CINNAMOMUS CASSIA LEAF OIL, ZINGIBER OFFICINALE  (GINGER) ROOT OIL, CAMPHOR, ALOE FEROX LEAF EXTRACT, ACORUS CALAMUS ROOT EXTRACT, FERULA GALBANIFLUA  (GALBANUN) RESIN OIL, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, COMMIPHORA MYRRHA OIL, MYRISTICA FRAGRANS (NUTMEG) KERNEL OIL, SALICYLIC ACID, EUGENOL, LIMONENE, LINALOOL.


 • Výrobce MedaVita
 • Značka / řada MedaVita Lotion Concentree Homme LCH
 • Typ vlasů Všechny typy vlasů
 • Typ produktu Ampule
 • Specifikace Vypadávání vlasů
 • Určeno pro Muže
 • Silikony Ne
 • Parabeny Ne
 • Sulfáty (SLES/SLS) Ne
 • Balení 13 x 6 ml
Známka 
Karel
2014-07-28

Nevěřil jsem, ale funguje.

Moc jsem tomu nevěřil, ale opravdu fungují.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napište svůj názor

MedaVita Lotion Concentree Homme ampule proti vypadání pro muže 13 x 6 ml

MedaVita Lotion Concentree Homme ampule proti vypadání pro muže 13 x 6 ml

MedaVita Lotion Concentrée Homme ampule proti vypadání pro muže s pH 3,5 jsou intenzivní péče pro silnější, hustší vlasy a vitalitu vlasové cibulky. Bohatý obsah složek jako je aloe, zázvor, rákos, kafr, arnica, máta, galbanum, rozmarýn, skořice, myrha a muškátový oříšek stimuluje nový růst, posiluje pouzdra vlasového folikulu a prodlužují životní fázi vlasu. Balení 13x6ml

Napište svůj názor

12 - Vlasová kosmetika ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

}