Kategorie

Výrobci

Sada MedaVita Nutrisubstance pro výživu vlasů

Limitovaná kosmetická sada MedaVita Nutrisubstance pro výživu všech typů vlasů s bambuckým máslem karité. Sada obsahuje vlasovou masku MedaVita Nutrisubstance 150 ml, vyživující mikro-emulzi ve spreji MedaVita Nutrisubstance 150 ml a vyživující šampón MedaVita Nutrisubstance 250 ml. Papírová dárková taška není součástí balení.

Více zboží a informace o:

Více informací

Obsah balení

1 x MedaVita Nutrisubstance Vyživující šampón pH 5,5

MedaVita Nutrisubstance Vyživující šampón pH 5,5 je šampón vyplňující a vyživující vlasové vlákno a obsahuje bambucké máslo Karité a gumu Guar. Vyživuje a hydratuje vlas do hloubky jeho struktury, vytváří ochrannou vrstvu okolo celého vlasu, díky které se vlasy neuzlují, jsou lesklé a hebké. Obohacený o cenný komplex Amino Concentrée prodlužující výsledek vyživeného vlasu. Balení 250 a 1000 ml

1 x MedaVita Nutrisubstance Vyživující maska pH 3,5

MedaVita Nutrisubstance Vyživující maska pH 3,5 je vlasová Maska vyplňující a vyživující vlasové vlákno obsahuje bambucké máslo Karité a jojobový olej, hydratuje vlas, navrací hebkost, lesk a sílu. Obohacený o cenný komplex Amino Concentrée prodlužující výsledek vyživeného vlasu. Balení 150 a 500 ml.

1 x MedaVita Nutrisubstance Vyživující mikro emulze pH 3,5

MedaVita Nutrisubstance Vyživující mikro emulze pH 3,5 je mikro-emulze ve formě spreje obnovující a vyživující vlasové vlákno. Obsahuje bambucké máslo Karité a Kolagen. Okamžitě navrací délkám zdravý a lesklý vzhled a odstraňuje viditelné i neviditelné známky poškození způsobené chemickým a mechanickým zásahem. Balení 150 ml

MEVNUTRI

1 182,00 Kč

976,86 Kč bez DPH

Sleva!

-58,00 Kč

1 240,00 Kč

Produkty zvlášť 1 240,00 Kč


Řada vlasové kosmetiky MedaVita Nutrisubstance je určena pro všechny typy vlasů, kterým chceme dodat extra výživu. Základní složkou řady Nutrisubstance je bambucké máslo karité, které je v současnosti hitem nejen v oblasti vlasové péče. Papírová dárková taška není součástí balení.

Kosmetická sada MedaVita Nutrisubstance obsahuje:

- MedaVita Nutrisubstance vyživující šampón pH 5,5 250 ml

- MedaVita Nutrisubstance vyživující masku pH 3,5 150 ml

- MedaVita Nutrisubstance vyživující mikro-emulze pH 3,5 150 ml


MedaVita Nutrisubstance vyživující šampón pH 5,5 250 ml

MedaVita Nutrisubstance Vyživující šampón pH 5,5MedaVita Nutrisubstance Vyživující šampón pH 5,5 (Shampoo Sostantivante nutritivo pH 5,5) je šampónv yplňující a vyživující vlasové vlákno obsahuje bambucké máslo Karité a gumu Guar. Vyživuje a hydratuje vlas do hloubky jeho struktury, vytváří ochrannou vrstvu okolo celého vlasu, díky které se vlasy neuzlují, jsou lesklé a hebké. Obohacený o cenný komplex Amino Concentrée, prodlužující výsledek vyživeného vlasu. 

Použití: Jemným vmasírováním rovnoměrně naneste na vlasy. Pečlivě opláchněte. Odstraňte nadbytečnou vodu a pokračujte v péči s vhodnými výrobky MedaVita Nutrisubstance.

 

 

MedaVita Nutrisubstance vyživující maska pH 3,5 150 ml

MedaVita Nutrisubstance Vyživující maska pH 3,5MedaVita Nutrisubstance Vyživující maska pH 3,5 (Maschera Sostantivante nutritiva pH 3,5) je vlasová Maska vyplňující a vyživující vlasové vlákno obsahuje bambucké máslo Karité a jojobový olej, hydratuje vlas, navrací hebkost, lesk a sílu. Obohacený o cenný komplex Amino Concentrée, prodlužující výsledek vyživeného vlasu.

Použití: Po aplikaci vyživujícího a hydratačního šampónu MedaVita Nutrisubstance, naneste na délky a konečky, vmasírujte do pramenů. Nechejte působit 5 minut a poté pečlivě opláchněte. Dokončete péči vhodnými výrobky MedaVita NutriSubstance.

 

 

MedaVita Nutrisubstance vyživující mikro emulze pH 3,5 150 ml

MedaVita Nutrisubstance Vyživující pěna pH 3,5MedaVita Nutrisubstance vyživující mikro emulze pH 3,5 (Microemulsione Riparatrice Nutritiva) je mikro-emulze ve formě spreje obnovující a vyživující vlasové vlákno a obsahuje bambucké máslo Karité a Kolagen. Okamžitě navrací délkám zdravý a lesklý vzhled. Odstraňuje viditelné i neviditelné známky poškození způsobené chemickým a mechanickým zásahem. Obohacený o cenný komplex Amino Concentrée prodlužující výsledek vyživeného vlasu.

Použití: po aplikaci vhodných výrobků MedaVita Nutrisubstance protřepat, obraťte nádobu dnem vzhůru a nastříkejte výrobek do dlaně. Naneste na vlhké vlasy a pokračujte ve vysoušení. Neoplachujte.
 • Výrobce MedaVita
 • Značka / řada MedaVita Nutrisubstance
 • Typ vlasů Všechny typy vlasů
 • Typ produktu Kosmetické sady
 • Specifikace Regenerace a hydratace vlasů
 • Určeno pro Ženy i muže
Známka 
Ověřený zákazník
2018-03-14

100 %

Koupila jsem to na doporučení kadeřnice a jsem spokojená s nakupem. Vlasy jsou čisté, jemné, lesklé a vydrží to min 2 dny.

  Známka 
  Martina
  2016-05-26

  DOPORUČUJI!

  + Krásná vůně
  + Vlasy vyživuje
  + Snadná aplikace
  + Krásný design balení

  [Tento produkt jsem poprvé uviděla na blogu Kateřiny Kristelové mysticlipstick.cz Rozhodla jsem na základě jejích lákavých recenzí produkty koupit a vyzkoušet. Přípravky Medavity mě naprosto překvapily a musím říct, že opravdu fungují. Krásně voní, jsou krásně balené a určitě ještě zakoupím znovu.DOPORUČUJI!

   Napište svůj názor

   Sada MedaVita Nutrisubstance pro výživu vlasů

   Sada MedaVita Nutrisubstance pro výživu vlasů

   Limitovaná kosmetická sada MedaVita Nutrisubstance pro výživu všech typů vlasů s bambuckým máslem karité. Sada obsahuje vlasovou masku MedaVita Nutrisubstance 150 ml, vyživující mikro-emulzi ve spreji MedaVita Nutrisubstance 150 ml a vyživující šampón MedaVita Nutrisubstance 250 ml. Papírová dárková taška není součástí balení.

   Napište svůj názor

   6 - Vlasová kosmetika ve stejné kategorii

   }