Kategorie

Výrobci

MedaVita Prodige kosmetická sada pro kompletní obnovu vlasů

Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. Obnovuje krásu vlasů během 4 týdnů. Sada obsahuje šampón 300 ml, sérum 4 x 15 ml, masku 250 ml a perfektor 150 ml. Dárková taška není součástí balení.

Více zboží a informace o:

Více informací

Obsah balení

1 x MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5

MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5 vrátí vlasům nový život. Vysoce regenerační šampón jemně čistí a zároveň vyživuje, regeneruje a hloubkově obnovuje kapilární strukturu vlasů. Šampón vlasům navrací přirozenou sílu a lesk. Obnovující účinek šampónu je založen na komplexu života navracejících liposomů, kreatinu, proteinech špaldy a vzácných olejích. Balení 250 ml. 

1 x MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy pH 4 4x15ml

MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy s pH 4 je určeno pro okamžitou restrukturalizaci kapilární struktury vlasů. Aktivní koncentrát aminokyselin a minerálů vyživuje bílkovinnou strukturu vlasů a hloubkově vlasy regeneruje. Vlasy budou okamžitě pevnější a hebčí. Sérum obsahuje životabudiče ve formě liposomů, taurin, pantenol, glycerin, sezamový olej, ceramidy a minerály.Balení 4x15 ml

1 x MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering maska na vlasy pH 2,8

MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering vlasová maska s pH 2,8 je hloubková maska pro restrukturalizaci vlasových vláken. Maska uhlazuje a uzavírá aktivní složky ve vlasovém vláknu. Maska vyživuje a hloubkově regeneruje s okamžitým navrácením pevnosti a lesku. Účinek masky je založen na života navracejících liposomech, proteinů ze špaldy, kreatinu, ceramidů ze sezamového oleje. Balení 250 ml.

1 x MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5

MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5 přináší vlasům okamžitou restrukturalizaci bez oplachování. Vlasový perfektor uhlazuje kutikulu a vlasy tak budou přirozeně lesklé a hebké na dotek. Zabraňuje lámání a třepení konečků. Vlasům poskytuje výživu a zářivý lesk. Obsahuje životabudiče ve formě lisposomů, proteiny špaldy, kreatin, sezamový olej a proteiny kašmíru. Balení 150 ml. 

MVp

3 089,00 Kč

2 552,89 Kč bez DPH

Sleva!

-163,00 Kč

3 252,00 Kč

Produkty zvlášť 3 252,00 Kč


Medavita Prodige je řada produktů profesionální vlasové kosmetiky pro velmi intenzivní ošetření poškozených vlasů. Intenzivní a okamžité ošetření, které revitalizuje a obnovuje pevnost vlasů a působí jako okamžitá obnova vlasového vlákna. Řada Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. Díky synergii vědy a přírody Prodige garantuje okamžité a viditelné výsledky a poskytuje tak vlasovou péči s velmi vysokým standardem. Prodige obnovuje krásu vlasů během 4 týdnů. Výsledkem jsou regenerované, hebké, lesklé a silné vlasy. Papírová dárková taška není součástí balení.

Kosmetická sada MedaVita Prodige obsahuje:

 • MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5 250 ml
 • MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy pH 4 4x15ml
 • MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering maska na vlasy pH 2,8 250 ml
 • MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5 150 ml
 
MedaVita Prodige pro kompletní obnovu vlasů
 

MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5 vrátí vlasům nový život. Vysoce regenerační šampón jemně čistí a zároveň vyživuje, regeneruje a hloubkově obnovuje kapilární strukturu vlasů. Šampón vlasům navrací přirozenou sílu a lesk. Obnovující účinek šampónu je založen na komplexu život navracejících liposomů - leucin, isoleucin, valin, kreatinu, proteinech špaldy a vzácných olejích. Balení 250 ml. 

MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy s pH 4 je určen pro okamžitou restrukturalizaci kapilární struktury vlasů. Aktivní koncentrát aminokyselin a minerálů vyživuje bílkovinnou strukturu vlasů a hloubkově vlasy regeneruje. Vlasy budou okamžitě pevnější a hebčí. Sérum obsahuje životabudiče ve formě liposomů, taurin, pantenol, glycerin, sezamový olej, ceramidy a minerály. Balení 4x15 ml

MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering vlasová maska s pH 2,8 je hloubková maska pro restrukturalizaci vlasových vláken. Maska uhlazuje a uzavírá aktivní složky ve vlasovém vláknu. Maska vyživuje a hloubkově regeneruje s okamžitým navrácením pevnosti a lesku. Účinek masky je založen na život navracejících liposomech, proteinů ze špaldy, kreatinu, ceramidů se sezamového oleje. Balení 250 ml.

MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5 přináší vlasům okamžitou restrukturalizaci bez oplachování. Vlasový perfektor uhlazuje kutikulu a vlasy tak budou přirozeně lesklé a hebké na dotek. Zabraňuje lámání a třepení konečků. Vlasům poskytuje výživu a zářivý lesk. Obsahuje životabudiče ve formě lisposomů, tekuté proteiny špaldy, kreatin, sezamový olej a proteiny kašmíru. Balení 150 ml. 

Obsahuje: Oživující účinek řady MedaVita Prodige je založen na komplexu speciálních liposomů - životabudičů. Život vracející liposomy se třemi esenciálními větvenými aminokyselinami (leucin, isoleucin a valin), kreatinem a hydrolyzovanými proteiny špaldy vyživují bílkovinnou strukturu vlasů. Lipozomy napomáhají přenášet vitamíny a aktivní složky do hloubky vlasového vlákna, kde následně spolupracují na regeneraci a obnově vlasového vlákna. Vlasy budou okamžitě silnější a lesklejší po delší čas. Olej Sacha inchi pochází z peruánské Amazonie a díky enormně vysokému obsahu omega-3, omega-6 a omega-9 kyselin patří mezi nejlepší přírodní oleje. Moringový olej vlasy vyhlazuje, navrací jim plnost a vitalitu. Olej ze zemních mandlí (šáchor jedlý, tygří ořechy) hloubkově revitalizuje a obnovuje vitalitu vlasů. Olej z lněných semínek dodává hydrataci, lesk, hebkost a jemnost. Sezamový olej velmi často přezdívány jako zlaté sérum má antibakteriální, antivirové a protizánětlivé účinky. Díky obsahu antioxidantů zpomaluje procesy stárnutí. Zklidňuje a chrání pokožku a využívá se při léčbě lupů. Ceramidy napomáhají vázat aminokyseliny keratinu na vlasovou strukturu a chrání jej před  nadměrnou ztrátou keratinu z vlasů.  
 
Použití: Maximálního účinku dosáhnete při pravidelné péči MedaVita Prodige po dobu 4 týdnů. Šampón rovnoměrně naneste jemnou masáží do vlhkých vlasů. Následně šampón pečlivě opláchněte. Ručníkem odstraňte nadbytečnou vodu a aplikujte sérum MedaVita Prodige. Sérum nechejte působit 10 minut. Vlasy neoplachujte a pokračujte aplikací masky MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering s pH 2,8.. Masku rovnoměrně naneste na délky vlasů a vlasy pročešte. Sérum společně s maskou nechejte působit dalších 10 minut. Následně vlasy opatrně opláchněte a pokračujte aplikací MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5. Perfektor z vlasů neoplachujte a dále pokračujte jako obvykle. 
 • Výrobce MedaVita
 • Značka / řada MedaVita Prodige
 • Typ vlasů Suché a poškozené vlasy
 • Typ produktu Kosmetické sady
 • Specifikace Regenerace a hydratace vlasů
 • Určeno pro Ženy i muže
 • Balení Kosmetická sada

Napište svůj názor

MedaVita Prodige kosmetická sada pro kompletní obnovu vlasů

MedaVita Prodige kosmetická sada pro kompletní obnovu vlasů

Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. Obnovuje krásu vlasů během 4 týdnů. Sada obsahuje šampón 300 ml, sérum 4 x 15 ml, masku 250 ml a perfektor 150 ml. Dárková taška není součástí balení.

Napište svůj názor

Obsah balení

4 - Vlasová kosmetika ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

}