Kategorie

Výrobci

MedaVita Prodige kosmetická sada pro kompletní obnovu vlasů

Akce 3+1 zdarma. Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. Obnovuje krásu vlasů během 4 týdnů. Sada obsahuje šampón 300 ml, sérum 4 x 15 ml, masku 250 ml a perfektor 150 ml. Dárková taška není součástí balení.

Více zboží a informace o:

Více informací

Obsah balení

1 x MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5

MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5 vrátí vlasům nový život. Vysoce regenerační šampón jemně čistí a zároveň vyživuje, regeneruje a hloubkově obnovuje kapilární strukturu vlasů. Šampón vlasům navrací přirozenou sílu a lesk. Obnovující účinek šampónu je založen na komplexu života navracejících liposomů, kreatinu, proteinech špaldy a vzácných olejích. Balení 250 ml. 

1 x MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy pH 4 4x15ml

MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy s pH 4 je určeno pro okamžitou restrukturalizaci kapilární struktury vlasů. Aktivní koncentrát aminokyselin a minerálů vyživuje bílkovinnou strukturu vlasů a hloubkově vlasy regeneruje. Vlasy budou okamžitě pevnější a hebčí. Sérum obsahuje životabudiče ve formě liposomů, taurin, pantenol, glycerin, sezamový olej, ceramidy a minerály.Balení 4x15 ml

1 x MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering maska na vlasy pH 2,8

MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering vlasová maska s pH 2,8 je hloubková maska pro restrukturalizaci vlasových vláken. Maska uhlazuje a uzavírá aktivní složky ve vlasovém vláknu. Maska vyživuje a hloubkově regeneruje s okamžitým navrácením pevnosti a lesku. Účinek masky je založen na života navracejících liposomech, proteinů ze špaldy, kreatinu, ceramidů ze sezamového oleje. Balení 250 ml.

1 x MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5

MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5 přináší vlasům okamžitou restrukturalizaci bez oplachování. Vlasový perfektor uhlazuje kutikulu a vlasy tak budou přirozeně lesklé a hebké na dotek. Zabraňuje lámání a třepení konečků. Vlasům poskytuje výživu a zářivý lesk. Obsahuje životabudiče ve formě lisposomů, proteiny špaldy, kreatin, sezamový olej a proteiny kašmíru. Balení 150 ml. 

MVp

2 678,00 Kč

2 213,22 Kč bez DPH

Sleva!

-574,00 Kč

3 252,00 Kč

Produkty zvlášť 3 252,00 Kč


Medavita Prodige je řada produktů profesionální vlasové kosmetiky pro velmi intenzivní ošetření poškozených vlasů. Intenzivní a okamžité ošetření, které revitalizuje a obnovuje pevnost vlasů a působí jako okamžitá obnova vlasového vlákna. Řada Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. Díky synergii vědy a přírody Prodige garantuje okamžité a viditelné výsledky a poskytuje tak vlasovou péči s velmi vysokým standardem. Prodige obnovuje krásu vlasů během 4 týdnů. Výsledkem jsou regenerované, hebké, lesklé a silné vlasy. Papírová dárková taška není součástí balení.

Kosmetická sada MedaVita Prodige obsahuje:

 • MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5 250 ml
 • MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy pH 4 4x15ml
 • MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering maska na vlasy pH 2,8 250 ml
 • MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5 150 ml
 
MedaVita Prodige pro kompletní obnovu vlasů
 

MedaVita Prodige Revivifying šampón pH 5,5 vrátí vlasům nový život. Vysoce regenerační šampón jemně čistí a zároveň vyživuje, regeneruje a hloubkově obnovuje kapilární strukturu vlasů. Šampón vlasům navrací přirozenou sílu a lesk. Obnovující účinek šampónu je založen na komplexu život navracejících liposomů - leucin, isoleucin, valin, kreatinu, proteinech špaldy a vzácných olejích. Balení 250 ml. 

MedaVita Prodige Instant Magnifying sérum na vlasy s pH 4 je určen pro okamžitou restrukturalizaci kapilární struktury vlasů. Aktivní koncentrát aminokyselin a minerálů vyživuje bílkovinnou strukturu vlasů a hloubkově vlasy regeneruje. Vlasy budou okamžitě pevnější a hebčí. Sérum obsahuje životabudiče ve formě liposomů, taurin, pantenol, glycerin, sezamový olej, ceramidy a minerály. Balení 4x15 ml

MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering vlasová maska s pH 2,8 je hloubková maska pro restrukturalizaci vlasových vláken. Maska uhlazuje a uzavírá aktivní složky ve vlasovém vláknu. Maska vyživuje a hloubkově regeneruje s okamžitým navrácením pevnosti a lesku. Účinek masky je založen na život navracejících liposomech, proteinů ze špaldy, kreatinu, ceramidů se sezamového oleje. Balení 250 ml.

MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5 přináší vlasům okamžitou restrukturalizaci bez oplachování. Vlasový perfektor uhlazuje kutikulu a vlasy tak budou přirozeně lesklé a hebké na dotek. Zabraňuje lámání a třepení konečků. Vlasům poskytuje výživu a zářivý lesk. Obsahuje životabudiče ve formě lisposomů, tekuté proteiny špaldy, kreatin, sezamový olej a proteiny kašmíru. Balení 150 ml. 

Obsahuje: Oživující účinek řady MedaVita Prodige je založen na komplexu speciálních liposomů - životabudičů. Život vracející liposomy se třemi esenciálními větvenými aminokyselinami (leucin, isoleucin a valin), kreatinem a hydrolyzovanými proteiny špaldy vyživují bílkovinnou strukturu vlasů. Lipozomy napomáhají přenášet vitamíny a aktivní složky do hloubky vlasového vlákna, kde následně spolupracují na regeneraci a obnově vlasového vlákna. Vlasy budou okamžitě silnější a lesklejší po delší čas. Olej Sacha inchi pochází z peruánské Amazonie a díky enormně vysokému obsahu omega-3, omega-6 a omega-9 kyselin patří mezi nejlepší přírodní oleje. Moringový olej vlasy vyhlazuje, navrací jim plnost a vitalitu. Olej ze zemních mandlí (šáchor jedlý, tygří ořechy) hloubkově revitalizuje a obnovuje vitalitu vlasů. Olej z lněných semínek dodává hydrataci, lesk, hebkost a jemnost. Sezamový olej velmi často přezdívány jako zlaté sérum má antibakteriální, antivirové a protizánětlivé účinky. Díky obsahu antioxidantů zpomaluje procesy stárnutí. Zklidňuje a chrání pokožku a využívá se při léčbě lupů. Ceramidy napomáhají vázat aminokyseliny keratinu na vlasovou strukturu a chrání jej před  nadměrnou ztrátou keratinu z vlasů.  
 
Použití: Maximálního účinku dosáhnete při pravidelné péči MedaVita Prodige po dobu 4 týdnů. Šampón rovnoměrně naneste jemnou masáží do vlhkých vlasů. Následně šampón pečlivě opláchněte. Ručníkem odstraňte nadbytečnou vodu a aplikujte sérum MedaVita Prodige. Sérum nechejte působit 10 minut. Vlasy neoplachujte a pokračujte aplikací masky MedaVita Prodige Ultimate Deep Recovering s pH 2,8.. Masku rovnoměrně naneste na délky vlasů a vlasy pročešte. Sérum společně s maskou nechejte působit dalších 10 minut. Následně vlasy opatrně opláchněte a pokračujte aplikací MedaVita Prodige Instant Repair Hair Perfector pH 5. Perfektor z vlasů neoplachujte a dále pokračujte jako obvykle. 
 • Výrobce MedaVita
 • Značka / řada MedaVita Prodige
 • Typ vlasů Suché a poškozené vlasy
 • Typ produktu Kosmetické sady
 • Specifikace Regenerace a hydratace vlasů
 • Určeno pro Ženy i muže
 • Balení Kosmetická sada

Napište svůj názor

MedaVita Prodige kosmetická sada pro kompletní obnovu vlasů

MedaVita Prodige kosmetická sada pro kompletní obnovu vlasů

Akce 3+1 zdarma. Medavita Prodige je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pak pro poškozené vlasy, které nutně potřebují intenzivně hydratovat, vyplnit porozitu, utěsnit kutikulu a opravit poškozenou strukturu. Obnovuje krásu vlasů během 4 týdnů. Sada obsahuje šampón 300 ml, sérum 4 x 15 ml, masku 250 ml a perfektor 150 ml. Dárková taška není součástí balení.

Napište svůj názor

Obsah balení

4 - Vlasová kosmetika ve stejné kategorii

}