Kategorie

Výrobci

Sada MedaVita ß - Refibre pro poškozené vlasy

Limitovaná kosmetická sada MedaVita ß - Refibre s beta karotenem nabízí ideální kombinaci přípravků vlasové kosmetiky pro obnovu i silně poškozených vlasů. Sada obsahuje vlasovou masku MedaVita ß-Refibre 150 ml, obnovující mikroemulzi MedaVita ß-Refibre 150 ml a šampón MedaVita ß-Refibre 250 ml. Sada pro poškozené vlasy je dodána ve speciální papírové tašce MedaVita. 

Více zboží a informace o:

Více informací

Obsah balení

1 x MedaVita ß - Refibre Obnovující šampón pH 5,8

MedaVita ß - Refibre Obnovující šampón pH 5,8 je šampón vyplňující a obnovující vlasové vlákno. Beta-karoten navrací délkám esenciální složky, které vyplňují vlasové vlákno, které je po aplikaci pevnější, posílené a plné energie. Balení 250 a 1000 ml.

1 x MedaVita ß - Refibre Obnovující maska pH 2,6

MedaVita ß - Refibre obnovující maska pH 2,6 je vlasová maska posilující a obnovující vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, intenzivně zjemňuje vlas, vytváří okolo vlasu ochrannou vrstvu, která uzavírá vlasové šupinky, čímž  jsou vlasy lesklejší, ucelené a snadno se upravují. Balení 150, 500 ml

1 x MedaVita ß - Refibre Obnovující mikro-emulze na vlasy pH 3,2

MedaVita ß - Refibre obnovující mikro-emulze na vlasy pH 3,2 (Microemulsione Ricostruttrice pH 3,2) je mikro-emulze ve formě spreje pro hloubkovou obnovu vlasového vlákna. Obsahuje Beta-karoten, dává okamžitý efekt posílení, lesku, rozjasnění, hebkosti a krásy. Vlasy jsou regenerované, hydratované a plné energie. Balení 150 ml.

MEVFIBRE

1 148,00 Kč

948,76 Kč bez DPH

Sleva!

-58,00 Kč

1 206,00 Kč

Produkty zvlášť 1 206,00 Kč


Řada vlasové kosmetiky MedaVita ß-Refibre je ideálním pomocníkem pro obnovu a regeneraci silně poškozených vlasů. Řada obsahuje komplex aktivních látek, které velmi dobře vlas obnovují a přinášu mu krásu, lesk a hebkost. Základní složkou řady ß-Refibre je beta karoten. 

Kosmetická sada MedaVita ß-Refibre pro poškozené vlasy obsahuje:

- MedaVita ß-Refibre obnovující šampón pH 5,8 250 ml

- MedaVita ß-Refibre obnovující maska pH pH 2,6 150 ml

- MedaVita ß-Refibre obnovující mikroemulze pH 3,2 150 ml


MedaVita ß-Refibre Obnovující šampón pH 5,8

MedaVita ß-Refibre obnovující šampón pH 5,8 250 ml

MedaVita ß-Refibre Obnovující šampón pH 5,8 (Shampoo Riconstruttore pH 5,8) je šampón vyplňující a obnovující vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, navrací délkám esenciální složky, které vyplňují vlasové vlákno, které se stává pevnějším, posíleným a plné energie. Obohacený o cenný komplex Amino Concentrée, prodlužující výsledek obnoveného vlasu.


Použití: Jemným vmasírováním rovnoměrně naneste na vlasy. Pečlivě opláchněte. Odstraňte nadbytečnou vodu a pokračujte v péči s vhodnými výrobky MedaVita ß-Refibre.

    

MedaVita ß-Refibre Obnovující maska pH 2,6

MedaVita ß-Refibre obnovující maska pH pH 2,6 150 ml

MedaVita ß-Refibre obnovující maska pH 2,6 (Maschera Restitutiva pH 2,6) je vlasová maska posilující a obnovující vlasové vlákno. Obsahuje Beta-karoten, intenzivně zjemňuje vlas, vytváří okolo vlasu ochrannou vrstvu, která uzavírá vlasové šupinky, čímž jsou vlasy lesklejší, ucelené a snadno se upravují. Obohacená o cenný komplex Amino Concentrée, prodlužující výsledek obnoveného vlasu. 

Použití: Po umytí vlasů obnovujícím šampónem MedaVita ß-Refibre naneste na délky a konečky, vmasírujte do pramenů. Nechejte 5 minut působit a poté pečlivě opláchněte. Odstraňte nadbytečnou vodu a pokračujte s péčí s vhodnými výrobky MedaVita ß-Refibre.

MedaVita ß-Refibre Obnovující mikro-emulze na vlasy pH 3,2

MedaVita ß-Refibre obnovující mikroemulze pH 3,2 150 ml

MedaVita ß-Refibre Obnovující mikro-emulze na vlasy pH 3,2 (Microemulsione Ricostruttrice pH 3,2) je mikro-emulze ve formě vlasového spreje pro hloubkovou obnovu vlasového vlákna. Obsahuje Beta-karoten, dává okamžitý efekt posílení, lesku, rozjasnění, hebkosti a krásy. Vlasy jsou regenerované, hydratované a plné energie. Obohacený o cenný komplex Amino Concentrée, prodlužující výsledek obnoveného vlasu.

Použití: Po aplikaci výrobků MedaVita ß-Refibre nastříkejte na délky a konečky a vmasírujte do pramenů. Neoplachujte. Upozornění: před použitím protřepat.
 • Výrobce MedaVita
 • Značka / řada MedaVita β-Refibre
 • Typ vlasů Suché a poškozené vlasy
 • Typ produktu Kosmetické sady
 • Specifikace Regenerace a hydratace vlasů
 • Určeno pro Ženy i muže
Známka 
Maty79
2016-05-26

100 %

Úžasná sadička na poškozené vlasy, všem vřele doporučuji. Taky nádherně voní a dlouho vydrží.

  Napište svůj názor

  Sada MedaVita ß - Refibre pro poškozené vlasy

  Sada MedaVita ß - Refibre pro poškozené vlasy

  Limitovaná kosmetická sada MedaVita ß - Refibre s beta karotenem nabízí ideální kombinaci přípravků vlasové kosmetiky pro obnovu i silně poškozených vlasů. Sada obsahuje vlasovou masku MedaVita ß-Refibre 150 ml, obnovující mikroemulzi MedaVita ß-Refibre 150 ml a šampón MedaVita ß-Refibre 250 ml. Sada pro poškozené vlasy je dodána ve speciální papírové tašce MedaVita. 

  Napište svůj názor

  5 - Vlasová kosmetika ve stejné kategorii

  }