Kategorie

Výrobci

Sada MedaVita Huile d'Étoile pro krásné vlasy

Limitovaná kosmetická sada MedaVita Huile d'Étoile je speciální řada produktů vlasové péče s obsahem nejvzácnějích olejů pro krásu a lesk vlasů. Sada obsahuje olejový šampón MedaVita Huile d'Étoile 250 ml, olejovou masku na vlasy MedaVita Huile d'Étoile  150 ml a olej na vlasy MedaVita Huile d'Étoile 50 ml. Papírová dárková taška není součástí balení.

Více zboží a informace o:

Více informací

MEVHUILE

1 302,00 Kč

1 076,03 Kč bez DPH

Sleva!

-63,00 Kč

1 365,00 Kč

MEDAVITA HUILE D'ETOILE. Krása zrozená v oleji. Elixír krásy, který se inspiruje u každodenních spontánních gest, dává intenzivní lesk, opojnou vůni a hloubkovou hydrataci. Hluboká smyslnost spojená s jeho používáním vyvolává magnetismus, který dává nové kouzlo a šarm:

1. Božský lesk

2. Extrémní hedvábnost

3. Hloubkovou výživu

4. Nesrovnatelnou hebkost

5. Extrémně snadné rozčesávání

6. Zářivou barvu

7. Dokonalost účesu

8. Disciplínu proti krepatění

Složení celé řady MedaVita Huile d’Etoile je založeno na bohaté kombinaci směsi olejů, které patří mezi ty nejlepší z nejlepších. Olej Sacha Inchi (Plukenetia volubilis seed oil) pochází z oblasti peruánské Amazonie. Díky svému enormně vysokému obsahu omega-3, omega-6 a omega-9 kyselin patří mezi nejlepší přírodní olej. Moringový olej (Moringa oleifera seed oil) vyhlazuje a chrání vlasy, navrací vlasům plnost a vitalitu. Moringový olej má silné hydratační účinky. Taktéž dlouhodobě chrání  vlasy před UV zářením, volnými radikály a  vlhkostí okolního prostředí. Olej ze zemních mandlí nebo také tygřích ořechů (Cyperus esculentus root oil) revitalizuje a vyživuje vlasovou strukturu do hloubky. Šáchorový olej nemastí a  vlasy budou ultra lehce rozčesatelné. Olej ze lněných semínek (Linum usitatissimum seed oil) má silné revitalizační a hydratační účinky. Vysoký obsah aktivních látek chrání proti krepatění vlasů a podporuje jejich jemnost a hebkost.

Sada MedaVita Huile d'Étoile pro krásné vlasy obsahuje:

- MedaVita Huile d'Étoile olejový šampón Oli  (pH 5,5) 250 ml

- MedaVita Huile d'Étoile olejová maska Oli  (pH 3) 150 ml

- MedaVita Huile d'Étoile olej na vlasy Olio Aureo 50 ml

MedaVita Huile d'Étoile šampón Oli s oleji 250 ml

MedaVita Huile d'Étoile šampón Oli s oleji pH 5,5Šampón OLI z iluminační řady MedaVita Huile d'Étoile (Hvězda mezi oleji) je určen pro hloubkovou výživu a dodání neuvěřitelného lesku všem typům vlasů. Vlasy navíc chrání před dehydratací a poškozováním. Složení šampónu je založeno na mixu blahodárných olejů (Sacha inchi, šáchor jedlý – zemní mandle, lněná semínka a moringa). Oleje dodávají vlasům nejen výživu, ale také ochranu s antioxidačním působením. Složení šampónu je navíc doplněno o komplex Amino Concentrée, který ve vlasovém stonku uzamyká blahodárné ingredience a tím zvyšuje účinnost exkluzivních olejů a také prodlužuje dobu péče a působení.

Použití: Rovnoměrně naneste jemnou masáží do vlhkých vlasů. Pečlivě opláchněte. Odstraňte nadbytečnou vodu a aplikujte masku MedaVita Huile d'Étoile.

MedaVita Huile d'Étoile maska Oli s oleji 150 ml

MedaVita Huile d'Étoile maska Oli s oleji pH 3MedaVita Huile d'Étoile maska Oli s vzácnými oleji pro lesk, krásu a vitalitu všech typů a struktur vlasů. Intenzivní působení masky je založeno na vysoce účinných olejích: Sacha inchi, šáchor jedlý – zemní mandle, lněná semínka a moringa. Účinnost a hloubková hydratace je navíc podpořena glycerinem a Karité bambuckým máslem. Komplex Amino Concentée navíc uzamyká exkluzivní složky uvnitř vlasů, čímž podporuje účinnost a prodlužuje dobu působení masky. Maska Oli z řady Huile d'Étoile dodává vlasům neuvěřitelný lesk, jemnost, hebkost a to vše bez plihnutí a zatížení vlasů.

Použití: Po umytí vlasů šampónem MedaVita Huile d'Étoile masku naneste ještě do vlhkých vlasových délek a konečků. Jemně prameny masírujte a nechejte působit 5 minut. Poté pečlivě opláchněte. Pro dokončení prosvětlující péče pokračujte aplikací oleje na vlasy MedaVita Huile d'Étoile Oleo Aureo.

MedaVita Huile d'Étoile olej na vlasy Olio Aureo 50 ml

MedaVita Huile d'Étoile olej na vlasy Olio AureoMedaVita Olio Aureo olej na vlasy s přírodními oleji pro hebkost, lesk, výživu a ochranu vlasů. Lehká a sametové struktura vlasy nezatěžuje a umožňuje častou aplikaci. Vlasy okamžitě rozzáří, dodá lehkost, hebkost a jemnost. Antioxidační složení navíc chrání před volnými radikály a dalšími negativními vlivy, které narušují vitalitu a krásu vlasů. Olej se rychle vstřebává, nemastí a vlasy nezatěžuje. Olej je možné použít vždy, když si přejete. Olej Olio Aureo je určen pro všechny typy vlasů.

Použití: Pár kapek oleje Olio Aureo naneste do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte. Je možné aplikovat i několikrát denně.


 

  • Výrobce MedaVita
  • Značka / řada MedaVita Huile d’Étoile
  • Typ vlasů Suché a poškozené vlasy
  • Typ produktu Kosmetické sady
  • Specifikace Regenerace a hydratace vlasů
  • Určeno pro Ženy i muže

Napište svůj názor

Sada MedaVita Huile d'Étoile pro krásné vlasy

Sada MedaVita Huile d'Étoile pro krásné vlasy

Limitovaná kosmetická sada MedaVita Huile d'Étoile je speciální řada produktů vlasové péče s obsahem nejvzácnějích olejů pro krásu a lesk vlasů. Sada obsahuje olejový šampón MedaVita Huile d'Étoile 250 ml, olejovou masku na vlasy MedaVita Huile d'Étoile  150 ml a olej na vlasy MedaVita Huile d'Étoile 50 ml. Papírová dárková taška není součástí balení.

Napište svůj názor

}