Kategorie

Výrobci

Akce 2+1 zdarma! Salerm Pro.Line Volume tužidlo a sprej + pudr

Stylingová sada Salerm Pro.Line Volume pro dokonalý objem vlasů. Progresivní fixační formule, lehké složení pro podporu objemnosti nudných a jemných vlasů. Sada obsahuje: Salerm Pro.Line pěnové tužidlo Volume 300 ml, Salerm Pro.Line Volume sprej 250 ml a Salerm Pro.Line pudr Volume 10 g.

Více zboží a informace o:

Více informací

Obsah balení

1 x Salerm Pro.Line 02 Volume Spray pro objem

Salerm Pro.Line Volume Spray (02) je vlasový volumizér, který nadzvedává vlasy u kořínků. Vlasům dodává objem bez zatížení. Zajišťuje termoochranu vlasu a chrání proti vlhkosti. Ve vlasech nezanechává zbytky. Sprej je bez plynu. Poskytuje střední fixaci č. 02. Balení 250 ml.

1 x Salerm Pro.Line 02 Volume Mousse pěna pro objem

Salerm Pro.Line Volume Mousse pěnové tužidlo s fixací č. 02  pro objem vlasů s kondicionéry a bez alkoholu. Pěna obsahuje kyselinu hyaluronovou a složky, které chrání barvu vlasů. Pěna dodává vlasům objem od kořínků. Navíc dodává hydrataci a chrání proti UV záření a okolní vlhkosti. Balení 300 ml.

1 x Salerm Pro.Line 01 Volume Dust pudr pro objem

Salerm Pro.Line Volume Dust matující pudr s efektem Soft Focus pro získání objemu a hustoty. Pudr je ideální pro jemné a řídké vlasy, které nutně potřebují podpořit hustotu a objemnost. Balení 10 g. 

2101-2104-2115

786,00 Kč

649,59 Kč bez DPH

Sleva!

-393,00 Kč

1 179,00 Kč

Produkty zvlášť 1 179,00 Kč


Pro.Line není pouze obyčejný styling! V Salerm Cosmetics si uvědomují, že stylingové produkty jsou v kontaktu s vlasy téměr po celý den. Proto je důležité, aby stylingové produkty nejen fixovaly a držely požadovaný tvar, nýbrž aby také a vlasy pečovaly. Produkty nové řady Salerm Pro.Line obsahují kondicionéry, které se starají a vitalitu vlasů během celého dne.

Salerm Pro.Line Volume MousseSalerm Pro.Line Volume Mousse pěnové tuždilo 300 ml

Pro jemné vlasy bez objemu. Obsahuje kyselinu hyaluronovou pro omlazení vlasů a dokonalý vzhled účesu. Tužidlo posyktuje fixaci č.02, ochranu před UV zářením a také proti externí vlhkosti. Progresivní fixační formule pěny: čím více nanesete, tím silnější fixace docílíte. Pro perfektní vzhled ovšem postačí velmi malé množství pěny. Pěna Salerm Pro.Line Volume se rychle vstřebává, nezanechává zbytky a zachovává pružnost vlasů. Bez alkoholu a parabenů! 

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na vlhké vlasy a vyfoukejte do objemu. Pro perfektní výsledky postačí použít malé množství pěny. V opačném případě můžete docílit nehezkého, slepeného vzhledu! 

Salerm Pro.Line Volume spraySalerm Pro.Line Volume Spray 250 ml

Se střední fixací č. 02 nadzvedává vlas u samotného kořínku. Pro dlouhotrvající výdrž obsahuje středně silné fixační složky a ochranu proti vlhkosti. Technologie je založena na tepelné aktivaci přípravku, ke které dojde během vysoušení vlasů fénem do objemu. Z tohoto důvodu obsahuje také složky, které vlasy chrání proti teplu fénů. Sprej Salerm Volume je velmi lehký a jemné vlasy nezatíží.

TIP: Sprej Salerm Volume je vhodný také k uhlazení vlasů a k dosažení dlouhotrvajícího vyhlazeného efektu (tzv. tekutá žehlička).

Použití: Před použitím protřepat! Pro objem naneste ke kořínkům ještě do vhlkých vlasů. Následně vlasy vyfoukejte pomocí kartáče do požadovaného objemu.Salerm Pro.Line pudrSalerm Pro.Line Volume Dust matující pudr 10 g

Bez fixace pro optické zhuštění vlasů. Malé částečky pudru dokonale přilnou k vlasu, což podpoří celkový dojem objemnosti. Pudr je navíc vybaven systémem Soft Focus, což podpoří optické zhuštění i krátkých vlasů. Systém Soft Focus pracuje s odrazy světla, které opticky zhustí prořídlý vlasový porost. Pudr má matující efekt a nemění přirozenou barvu vlasů. Vlasy nezatěžuje a sadno se z vlasů odstraňuje během mytí šampónem. Pudr je parfémován jemnou, sladkou vůní.

Použití: Pudr aplikujte pouze do suchých vlasů ke kořínkům a jemně vmasírujte. Vytvořte požadovaný účes.


  • Výrobce Salerm Cosmetics
  • Značka / řada Salerm Pro-Line
  • Typ vlasů Jemné vlasy bez objemu
  • Určeno pro Ženy i muže
  • Balení sada

Napište svůj názor

Akce 2+1 zdarma! Salerm Pro.Line Volume tužidlo a sprej + pudr

Akce 2+1 zdarma! Salerm Pro.Line Volume tužidlo a sprej + pudr

Stylingová sada Salerm Pro.Line Volume pro dokonalý objem vlasů. Progresivní fixační formule, lehké složení pro podporu objemnosti nudných a jemných vlasů. Sada obsahuje: Salerm Pro.Line pěnové tužidlo Volume 300 ml, Salerm Pro.Line Volume sprej 250 ml a Salerm Pro.Line pudr Volume 10 g.

Napište svůj názor

18 - Vlasová kosmetika ve stejné kategorii

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

}