Nákupní rádce

Značka / řada v
Silikony v
Parabeny v
Sulfáty v

Výrobci

SALERM COSMETICS

Počet produktů: 161
     

Španělská společnost Salerm Cosmetics s více než padesátiletými zkušenostmi v oblasti vlasové kosmetiky je špička na...

Více
Salerm Šampón s proteiny
Salerm Keratin Shot maska Deep Impact plus
Salerm Balzám s proteiny

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Salerm Keratin Shot

  Se systémem Salerm Keratin Shot od Salerm Cosmetics se poškozené a dehydratované vlasy znovuobnoví, získají ztracenou energii, hebkost na dotek a zářivý efekt. Námi nabízené produkty Salerm Keratin Shot prodlouží efekt keratinu.

 • Salerm Hi Repair

  Salerm Hi Repair představuje revoluci v oblasti postupné péče o vlasy vyvinutou v Salerm Cosmetics. Ošetření Salerm Hi Repair je speciálně určeno pro vlasy dehydratované, podvyživené a poškozené. Salerm Hi Repair pomocí přírodního keratinu maximálně obnoví poškozenou strukturu vlasů a dodá vlasům hebkost a lesk. Salerm Hi Repair má pozitivní omlazující účinek Botox Plus pro vlasy. Celé ošetření doprovází příjemná jemná a lehká parfemace.

 • Salerm Citric Balance

  Salerm Citric Balance je profesionální ošetření ve třech krocích přinášející okamžité výsledky bez kompromisů v péči o barvené vlasy. Ošetření Citric Balance od Salerm Cosmetics založené na exkluzivním komplexu ovocných kyselin, provitamínu B5 a pšeničných proteinů vytváří účinnou ochrannou bariéru barvených vlasů proti vnějším činitelů. Svým složením Salerm Citric Balance udržuje barvu barvených vlasů po delší čas.

 • Salerm Zlatá řada

  Salerm Cosmetics představuje Zlatou řadu. Specifické šampóny Zlaté řady od Salerm Cosmetics určené dle typu vlasů umožňují poskytnout maximální péči vlasům. Šampóny jsou schopny řešit i specifické problémy vlasů, jako je vypadávání vlasů, mastné vlasy a vlasy s lupy.

 • Salerm Kondicionéry

  Salerm Cosmetics představuje profesionální řešení pro vlasy poškozené, lámavé, pórovité a dehydrované. Kondicionéry Salerm nabízejí top ošetření, oplachové i bezoplachové, včetně extrémně koncentrované síly v ampulích. Hvězdný produkt se jmenuje SALERM 21. Díky hedvábným proteinům s provitamínem B5 navrací vlasům život, sílu a lesk.

 • Salerm Set ampulí

  Ampule Salerm Cosmetics představují extrémně koncentrovanou sílu podporující vlasový růst a stimulace vlasových buněk.

 • Salerm Biokera

  Produkty řady Salerm Biokera jsou vyrobeny s maximální technologií a s celkovým ohledem k životnímu prostředí. Řada Biokera od Salerm Cosmetics je odpovědí pro nutnost a potřebu při ošetření problémů s vlasy v profesionální vlasové kosmetice.

 • Salerm Straightening

  Salerm Cosmetics představuje řadu produktů Salerm Straightening určených pro ošetření vlasů žehlených a fénovaných. Straightening šampon, gel a sprej chrání vlasy před teplem, pečuje a hydratuje vlasy. Usnadňuje a urychluje proces tepelné úpravy vlasů žehlení. Salerm Straightening zaručuje rovné vyhlazené vlasy po delší čas bez krepatění.

 • Salerm Color

  Pečujte o vaši barvu se Salerm Color. Kolikrát jste přemýšleli, jak dobré by bylo mít barvu na vlasech po delší čas? V Salerm Cosmetics jsme přidali ruku k díku a nabízíme Vám řadu Salerm Color. Řada Salerm Color myje, obnovuje a ošetřuje barvu jak přírodních, tak barvených vlasů.

 • Salerm Laky

  Laky ze Salerm Cosmetics jsou známé na celém světe pro svou velmi dobrou pověst získanou během mnoha let na trhu. velký zájem o tyto produkty během tolika let je dosažen velkou kvalitou a svým složením. Po tolika letech úspěchů s lakem Salerm Cosmetics Vás představujeme Hair Spray, přímého nástupce. Vylepšení složení, které ještě více aktivně bojuje proti vlhkosti a tím přispívá k ještě delší trvanlivosti účesu.

 • Salerm Pro-Line

  Salerm Cosmetics představuje poslední linii produktů konečné úpravy vlasů Pro - Line. Salerm Pro - Line poskytuje řešení pro každou konkrétní úpravu, která zvyšuje a podporuje efekt účesů a střihů. Složení nejnovější technologie testované na všechny typy vlasů a účesů, které nám přinášejí nejnovější módní trendy.

 • Salerm Definition

  Salerm Cosmetics představuje řadu pro definitivní konečnou úpravu vlasů Salerm Definition. Série moderních, účinných a flexibilních produktů vyvinutých v našich laboratořích pro aktuální potřebu profesionálních kadeřníků. Produkty vysoké kvality , BEZ HRANIC A LIMITŮ, vyrobené se složkami látek poslední generace, tisíckrát testované pro přizpůsobení potřeb a jejich použití. S produkty Salerm Definition vládne naprostá pohoda při práci.

 • Salerm Homme

  Salerm Cosmetics si Vám dovoluje představit revoluční pánskou řadu Salerm Homme. Pánská řada z Salerm Cosmetics vyvinutá speciálně pro moderní muže dnešního dne. Kompletní řada produktů vytvořená pro potřeby mužů z posledních pokroků pleťové a vlasové kosmetiky. Salerm Homme dává další krok kosmetice určené pro muže. Tato řada je zaměřená na krásu, ošetření a pohodlí, Pomocí Salerm Homme docílíte vynikajících pocitů radujících se z výsledků vhodné péče pro muže, která je nutností každého dne.

 • Salerm Spa

  Salerm Spa představuje jedinečnou řadu šampónů a masek pro pohodlí a harmonii. Vychutnejte si jedinečné okamžiky relaxace při koupeli s produkty Salerm Spa. Šampóny a masky, které okysličují vlasy a vlasovou pokožku a zároveň jim dodají přirozenou svěžest. Výběr ze dvou vůní. Odstraňují zbytky produktů a připraví vlasy pro novou péči Dermocalmante a Puruficante. Nezapomeňte na masky, které vyživí vlasy.

 • Salerm Solar Golden

  Salerm Cosmetics představuje řadu sluneční kosmetiky pro dokonalé krásné opálení Salerm Solar Golden. Pět profesionálních produktů pro krásné opálení s naprostou pohodou: dva ochranné faktory SFP10 a SFP20, ochranné pěnové tužidlo a mist pro ochranu vlasů a ošetření pokožky po opalování. Všechny produkty jsou transparentní, rychle se absorbují a nemastí.