🌸 MÁJOVÉ AKCE A SLEVY 🌸 PRO KRÁSU A ZDRAVÍ ... ❤️
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. DOPRAVA

Akce 2+1 zdarma! Cotril ICY Blond kosmetická sada pro ledovou blond

2+2 Zdarma! Medavita Beta Refibre kosmetická sada pro poškozené vlasy

Akce 2+1 Zdarma! Vitalfarco Aloe Therapy kosmetická sada pro časté použití

Akce 3+1 Zdarma! Cotril Volume kosmetická sada pro objem vlasů

Salerm Biokera Yellow Shot kosmetická sada pro vlnité vlasy

Medavita | Diagnostika vlasů a vlasové pokožky

Salerm Cosmetics pro profesionály

Doprava a platba

Vyberte si z mnoha možností doručení produktů vlasové, pleťové nebo dekorativní kosmetiky. Váš balíček před expedicí vždy důkladně zabalíme a připravíme na případné nešetrné zacházení během přepravy. Pokud by k nějaké škodě přeci jen došlo, neváhejte nás kontaktovat a vše společně vyřešíme. Zásilky posíláme pouze v rámci České a Slovenské republiky. 

Poplatky za dopravu jsou rozděleny do tří pásem. Pro mikronákupy do 249 Kč a pro středně velké objednávky od 250 Kč do 1199 Kč a pro větší objednávky nad 1200 Kč.

Ceny dopravy
Objednávky od 1200 Kč
Převodem na účet/online kartouPlatba při převzetí
Česká pošta (Balík Do ruky)0 Kč50 Kč
Česká pošta (Balík Na poštu)0 Kč50 Kč
Česká pošta (Balíkovna)0 Kč29 Kč
Kurýr0 Kč50 Kč
Osobní odběr Zásilkovna ČR0 Kč29 Kč
Osobní odběr Zásilkovna SK0 Kč25 Kč
Kurýr SK (Packeta)0 Kč50 Kč

 

Ceny dopravy
Objednávky od 250 Kč do 1199 Kč
Převodem na účet/online kartouPlatba při převzetí
Česká pošta (Balík Do ruky)69 Kč119 Kč
Česká pošta (Balík Na poštu)59 Kč109 Kč
Česká pošta (Balíkovna)45 Kč74 Kč
Kurýr89 Kč139 Kč
Osobní odběr Zásilkovna ČR45 Kč74 Kč
Osobní odběr Zásilkovna SK50 Kč75 Kč
Kurýr SK (Packeta)99 Kč149 Kč

 

Ceny dopravy
Objednávky do 249 Kč
Převodem na účet/online kartouPlatba při převzetí
Česká pošta (Balík Do ruky)109 Kč159 Kč
Česká pošta (Balík Na poštu)94 Kč144 Kč
Česká pošta (Balíkovna)74 Kč103 Kč
Kurýr100 Kč150 Kč
Osobní odběr Zásilkovna ČR75 Kč104 Kč
Osobní odběr Zásilkovna SK89 Kč114 Kč
Kurýr SK (Packeta)123 Kč173 Kč

* Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

AKTUÁLNÍ KURZ: 1,00 € = 23 Kč (aktualizace 27. 3. 2023)

 

Doprava a platba

Česká pošta, s.p.

Zásilky doručujeme službami Balík Do ruky (DR), Balík Na poštu (NP) nebo Balík Do balíkovny (NB). Balík Do ruky je možné využít pro doručení zásilky na jakoukoliv adresu v České republice. Balík Na poštu a Balík Do balíkovny jsou uloženy a připraveny na vybrané poště k osobnímu vyzvednutí zákazníkem, nebo jeho pověřenou osobou. Hlavní rozdíl mezi službou Balík Na poštu a Balík Do balíkovny spočívá v přístupu k dodání zásilky. Balík Na poštu je možné uložit na většině pošt v České republice, zákazník balík vyzvedává na klasické přepážce. Balík do Balíkovny je vydáván na speciální přepážce, která je určena pouze pro výdej těchto balíků. Výdej balíků je rychlejší a snadnější. Dobírky je možné uhradit také platební kartou.

Balíky České pošty jsou doručovány v režimu D+1 k rukám adresáta na jakoukoliv adresu v České republice, respektive na zvolenou pobočku České pošty dle konkrétně zvolené služby. Doručit je možné balík až do hmotnosti 30 kg. Těžší zásilky mohou být dle povahy zboží rozděleny do více balíků. Adresát je o pohybu zásilky informován SMS nebo emailem. Stav zásilky je možné ověřit online pomocí trasování zásilky. Na webových stránkách České pošty je možné změnit termín i způsob doručení zásilky. Adresátovi je zaslán kód pro bezkontaktní doručení (v případě uložení zásilky na poště). Zásilku tak může vyzvednout i třetí osoba bez předkládání dokladu totožnosti. Dobírky je možné zaplatit platební kartou v případě, kdy je doručovatel, nebo pobočka České pošty, vybaven platebním terminálem. Standardní doba uložení zásilek na poště je 7 dní. Dobu uložení zásilky je možné po kontaktování konkrétní pobočky České pošty prodloužit. 

Viditelně poškozenou zásilku doporučujeme nepřebírat. Pokud adresát po převzetí zásilky dodatečně zjistí, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.

Více informací k balíkovým službám České pošty, s.p. naleznete na webových stránkách www.ceskaposta.cz

Zásilkovna - síť výdejních míst v ČR a SK

Zásilkovna zahrnuje síť tisíce výdejních míst, které jsou umístěny v provozovnách třetích stran v České republice a na Slovensku (platba vždy v EUR). Zásilku je tak například možné vyzvednout v trafice, pekařství, v obchodě s oblečením, nebo třeba v kadeřnictví za předpokladu, že tuto službu nabízí. Aktuální seznam výdejních míst je dostupný na webových stránkách Zásilkovny. Zásilky jsou připraveny k vyzvednutí v režimu D+1 a na výdejním místě jsou uloženy po dobu 7 dní (během předvánoční doby může být doba zkrácena na 5 dní). Dobu uložení zásilky je možné prodloužit prostřednictvím odkazu pro trasování zásilky, který byl zákazníkovi odeslán po expedici zásilky. Zásilku je možné sledovat na webových stránkách Zásilkovny.

Hmotnostní limity zásilky jsou ovlivněny požadavky provozovatelů jednotlivých výdejních míst. Standardně platí maximální hmotnost zásilky do 10 kg, případně do 5 Kg. Z tohoto důvodu může být zásilka dle povahy zboží rozdělena do více balíků. Na většině výdejních míst je možné případné doběrečné zaplatit platební kartou. Zda výdejní místo umožňuje platbu platební kartou zjistíte ze seznamu výdejních míst dostupného na webových stránkách Zásilkovny. Přesměrování již expedované zásilky není možné, pokud nedošlo k znemožnění výdeje zásilky provozovatelem konkrétního výdejního místa nebo jinou nenadálou skutečností.

Vyzvednutí zásilky na výdejním místě probíhá na základě hesla pro vyzvednutí zásilky, které bylo zákazníkovi odesláno SMS nebo emailem. Zásilku je oprávněna vyzvednout také třetí osoba, která zná heslo pro vyzvednutí zásilky. Před závazným převzetím zásilky je zákazník oprávněn zkontrolovat obsah zásilky. Kontrola zásilky musí být pod dohledem obsluhy výdejního místa. Zákazník má po kontrole obsahu právo zásilku odmítnout převzít bez poplatků nebo sankcí.

Kurýr ČR

Kurýrní služba expresního doručení balíku na jakoukoliv adresu v České republice k rukám příjemce v režimu D+2. Zásilky odesíláme v zastoupení společnosti Zásilkovna, s.r.o., která zásilka doručuje ve vlastní režii nebo za pomoci externích přepravců DPD, WeDo apod. Trasování zásilky je proto možné primárně prostřednictvím webového rozhraní společnosti Zásilkovka. Maximální hmotnost zásilky je 10 kg. Z tohoto důvodu může být zásilka rozdělena do více balíků, což ovšem nepovede ke zvýšení ceny poštovného. V případě viditelného poškození zásilky ji nepřebírejte a kontaktujte nás.

Kurýr SK Packeta

Expresního doručení balíku na jakoukoliv adresu na Slovensku k rukám příjemce v režimu D+2. Zásilky odesíláme v zastoupení společnosti Zásilkovna, s.r.o. Trasování zásilky je proto možné primárně prostřednictvím webového rozhraní společnosti Zásilkovka, přes které je možné zásilku sledovat. Maximální hmotnost zásilky je 10 kg. Z tohoto důvodu může být zásilka rozdělena do více balíků, což ovšem nepovede ke zvýšení ceny poštovného. V případě viditelného poškození zásilky ji nepřebírejte a kontaktujte nás.

Novinky z našeho blogu

Medavita Daily Care: Každodenní péče pro nádherné vlasy
Medavita Daily Care: Každodenní péče pro nádherné vlasy
Tajemství krásných vlasů spočívá v každodenní péči o pokožku hlavy. Aby byly vlasy silné, zdravé a lesklé, je nezbytné udržovat pokožku hlavy zdravou ... číst celé
Vlasová péče 2.0: Technologie, multifunkční produkty a vliv sociálních médií na kosmetický průmysl
Vlasová péče 2.0: Technologie, multifunkční produkty a vliv sociálních médií na kosmetický průmysl
V dnešní době je vlasová kosmetika neodmyslitelnou součástí každodenní péče o sebe a svůj vzhled. Vlasy jsou často považovány za jeden z nejdůležitějš... číst celé
Zinek pro krásu a zdraví vlasů
Zinek pro krásu a zdraví vlasů
Zinek jako základní minerál plné nezbytnou úlohy ve stovkách důležitých procesů lidského organismu. Zinek hraje důležitou roli ve sptávné funkce orgán... číst celé
Jarní péče o vlasy | Jak připravit vaše vlasy na teplejší počasí
Jarní péče o vlasy | Jak připravit vaše vlasy na teplejší počasí
Jarní období přináší nejen teplejší počasí a rozkvetlou přírodu, ale také nutnost pečovat o naše vlasy, které byly během zimy vystaveny chladu, suchém... číst celé
Akce, slevy a novinky přednostně na Váš e-mail
Přihlaste se k odběru novinek a získejte informace o akčních nabídkách a slevách jako první. Když vás budeme rušit, odběr můžete kdykoliv zrušit.

 

INHAIR.cz přináší jedinečný a luxusní sortiment světových profesionálních produktů vlasové kosmetiky a doplňků. Jsme autorizovaný prodejce kosmetiky na vlasy značek  Medavita, Cotril, Salerm Cosmetics, Lendan, Alea, Elchim, RR Line, Teotema, Edelstein, Vitael, PerfectHair a další. TOP vlasová kosmetika pro zdravé a nádherné vlasy. V nabídce najdete taktéž profesionální pleťovou kosmetiku Osaine a Byotea. Všechny produkty pocházejí z oficiální distribuce určené pro ČR

O nás

Nakupovat vlasovou kosmetiku u nás se vyplatí:
- Více než 999 produktů vlasové kosmetiky pro vás
- Certifikát Ověřeno zákazníky za kvalitu a rychlost
- Garance originality profesionální vlasové kosmetiky
- Při objednávce zboží nad 999 Kč poštovné zdarma
- Expresní doručení kosmetiky na vlasy do 1 - 2 dnů
- Profesionální  vlasová poradna pro vás zdarma

 
Kontakty
Logo
Zákaznická podpora inhair.cz
© INHAIR.cz | Profesionální vlasová, pleťová a dekorativní kosmetika
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz