Evolution LongBeauty šampón proteiny z hedvábí 1000 ml

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Související zboží4
- Evolution LongBeauty šampón proteiny z hedvábí 1000 mlSkladem412 Kč340 Kč bez DPH
Edelstein Evolution Long Beauty šampón Silk Protein (Volumizing Treatment/Weak and Thin Hair) s obsahem hedvábných proteinů pro vlasy jemné a oslabené. Šampón s neutrálním pH navrací vlasům hustotu, pevnost a sílu. Ideální pro křehké a oslabené vlasy, kterým dodává objemnost, výživu a ochranu.
Doporučeno pro: Šampón Evolution s proteiny z hedvábí je vhodný pro vlasy jemné a oslabené. Vlasům dodává objem, posiluje je a chrání.
Obsahuje: Proteiny z hedvábí dodávají vlasům hydrataci. Podporují objem, lesk a hebkost. Zlepšují ovladatelnost vlasů a skluznost vlasů. Vytváří na povrchu vlasu ochrannou bariéru, která chrání před polutanty. Pšeničné proteiny obsahují vyživující a hydratační složky jako leucin a arginin, které se používají k posílení ochrany a regeneraci vlasů. Pšeničné proteiny jsou přitahovány k šroubovicím keratinu, vlas obalí, ulpí na něm a dočasně zacelí roztřepené konečky. Pšeničný protein zlepšuje pružnost a pevnost vlasů, díky čemuž jsou méně náchylné k lámání. Také dodávají objem, texturu a zlepšují jejich kondici vlasů. Pšeničné proteiny chrání vlasy před vysoušením a zanechávají je krásně hebké.
Použití: Rovnoměrně naneste na vlasovou pokožku a emulgujte. Pěnu stahujte do délek ve směru růstu vlasů. Poté důkladně opláchněte.
Tip: Pro šampón o objemu 1000 ml je možné zakoupit pro lehčí a rychlejší aplikaci speciální dávkovač - pumpičku.
Složení: VODA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, POLYQUATERNIUM-7, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, HYDROLYZED SILK, CITRIC ACID, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PROPYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PARFUM.