Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. AKADEMIE
  3. VLASOVÁ KOSMETIKA
  4. Zdravé a nádherné vlasy ve znamení udržitelnosti

Zdravé a nádherné vlasy ve znamení udržitelnosti

Společnost VMV Cosmetic Group jakožto výrobce profesionálních kosmetických produktů Salerm Cosmetics, Lendan, Salón Selección a Marvi se zavázala dodržovat Cíle udržitelného rozvoje 2030 prosazované OSN pro udržitelnější planetu. Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) si kladou za cíl řešit problémy od chudoby po změnu klimatu a podporovat jak vzdělání, tak rovnost žen a mužů, ochranu životního prostředí, mír, zdraví nebo zodpovědnou spotřebu primární zdrojů.

Salerm Cosmetics chce svým klientům nabídnout skutečně účinnou, zdravou a udržitelnou vlasovou péči, která jde proti proudu mainstreamu a zároveň je založena na transparentních vědeckých výsledcích. Výrobce profesionální vlasových produktů pro zdravé a nádherné vlasy Salerm Cosmetics pod hlavičkou VMV Cosmetic Group se zavazuje k plnění 7 cílů udržitelného rozvoje.

 

4 KVALITNÍ VZDĚLÁNÍ

Cíl: Zajistit rovný přístup k inkluzivnímu a kvalitnímu vzdělání a podporovat celoživotní vzdělávání pro všechny

Plnění: Prostřednictvím nadace VMV Cosmetic Group byl vytvořen vzdělávací program Adelántate, v němž je každoročně udělujeno až 500 kadeřnických stipendií těm, kteří chtějí studovat kadeřnictví, ale nemají dostatek finančních zdrojů. K dnešnímu dni již tento program využilo 6 000 studentů.

5 ROVNOST MUŽŮ A ŽEN

Cíl: Dosáhnout genderové rovnosti a posílit postavení všech žen a dívek

Plnění: Rovnost žen a mužů je univerzálním zákonným právem. Ve společnosti VMV Cosmetic Group je aktuálně připravován plán rovnosti, který zaručuje rovné zacházení a přístup k odpovědným pozicím pro ženy i muže za stejných podmínek.

6 PITNÁ VODA, KANALIZACE

Cíl: Zajistit všem dostupnost vody a sanitačních zařízení a udržitelné hospodaření s nimi

Plnění: Salerm Cosmetics pracuje tak, aby veškeré výrobní provozy a továrny generovaly nulový odpad. Po ukončení výrobu a balení produktů Salerm Cosmetics jsou všechny reaktory, potrubí a balicí stroje, které byly použity v tomto procesu, vyčištěny ultra čistou vodou farmaceutické kvality. Tato voda je okamžitě znovu použita k opětovné výrobě dalších produktů. Ve výrobním závodě Salerm Cosmetics je instalována úpravna vody s čisticí kapacitou 360 000 litrů ročně. Salerm Cosmetics vrací veškerou upravenou vodu, která zbyla z výrobních procesů.

7 DOSTUPNÉ A ČISTÉ ENERGIE

Cíl:  Zajistit přístup k cenově dostupným, spolehlivým, udržitelným a moderním zdrojům energie pro všechny

Plnění: Salerm Cosmetics se snaží zajistit cenově dostupnou, bezpečnou a udržitelnou energii pro všechny. Instalované solární panely mají za cíl dosáhnout energetické soběstanočnosti do 5 let. Aktuální produkce energie ze Slunce je ekvivalentem až 100 000 kg emisí oxidu uhličitého za rok.

9 PRŮMYSL, INOVACE A INFRASTRUKTURA

Cíl: Vybudovat odolnou infrastrukturu, podporovat inkluzivní a udržitelnou industrializaci a inovace

Plnění: Salerm Cosmetics investuje 5 % ročního zisku do výzkumu a vývoje. Klíčem k tomu jsou inovace a technologický pokrok k objevení trvalých řešení ekonomických a environmentálních výzev.

12 ODPOVĚDNÁ VÝROBA A SPOTŘEBA

Cíl: Zajistit udržitelnou spotřebu a výrobu

Plnění: Udržitelná spotřeba a výroba znamená dělat více a lépe za méně. Salerm Cosmetics si plně uvědomuje význam a důležitost ochrany životního prostředí a zdrojů. Je nezbytné oddělit hospodářský růstu od zhoršování životního prostředí, zvýšit účinnost zdrojů a podporu udržitelného životního stylu. To je jeden z pilířů skupiny VMV Cosmetic Group.

13 KLIMATICKÁ OPATŘENÍ

Cíl: Přijmout bezodkladná opatření na boj se změnou klimatu a zvládání jejích dopadů

Plnění: Všechny obalové materiály, krabice a plasty, které jsou použity ve vnitřním provozu Salerm Cosmetics jsou opětovně použity. Salerm Cosmetics postupně zavádí biologicky odbouratelné plasty, které se za přirozených podmínek rozpadají. Salerm Cosmetics pracuje také s lokálními zdroji surovinan a dbá na spravedlivé zacházení.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Akce, slevy a novinky přednostně na Váš e-mail
Přihlaste se k odběru novinek a získejte informace o akčních nabídkách a slevách jako první. Když vás budeme rušit, odběr můžete kdykoliv zrušit.

 

INHAIR.cz přináší jedinečný a luxusní sortiment světových profesionálních produktů vlasové kosmetiky a doplňků. Jsme autorizovaný prodejce kosmetiky na vlasy značek  Medavita, Cotril, Salerm Cosmetics, Lendan, Alea, Elchim, RR Line, Teotema, Edelstein, Vitael, PerfectHair a další. TOP vlasová kosmetika pro zdravé a nádherné vlasy. V nabídce najdete taktéž profesionální pleťovou kosmetiku Osaine a Byotea. Všechny produkty pocházejí z oficiální distribuce určené pro ČR

O nás

Nakupovat vlasovou kosmetiku u nás se vyplatí:
- Více než 999 produktů vlasové kosmetiky pro vás
- Certifikát Ověřeno zákazníky za kvalitu a rychlost
- Garance originality profesionální vlasové kosmetiky
- Při objednávce zboží nad 999 Kč poštovné zdarma
- Expresní doručení kosmetiky na vlasy do 1 - 2 dnů
- Profesionální  vlasová poradna pro vás zdarma

 
Kontakty
Logo
Zákaznická podpora inhair.cz
© INHAIR.cz | Profesionální vlasová, pleťová a dekorativní kosmetika
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz