Nákupní rádce

Stylingové produkty v
Silikony v
Parabeny v
Sulfáty (SLES/SLS) v
Určeno pro v

Kategorie

Výrobci

ALEA

Počet produktů: 37

Vlasová kosmetika ALEA je reakcí na zkušenosti profesionálních kadeřníků při každodenní vlasové péči. Vlasová...

Více
Alea Anti-Caida šampón proti vypadávání
Alea Rizados sada pro vlnité vlasy
Alea Daňados sada pro poškozené vlasy

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Alea Color

  ALEA COLOR nabízí barvy založené na účincích olejů, které vlasy během barvení hydratují a vyživují. Barvící směs ALEA COLOR obsahuje makadamový olej, arganový olej, olej z mandlí, olej z obilných klíčků, ricinový olej, hydrolyzovaný keratin a extrakty Aloe Vera. Tento mix olejů a přírodních látek vlasy chrání proti agresi chemických látek, které jsou v současnosti pro dokonale nabarvené vlasy nezbytností.

 • Alea Rizados

  Vlnité vlasy jsou velmi specifické a komplikované. Majitelé vlnitých vlasů rozhodně nemají lehká rána. ALEA ovšem nabízí šampón a masku Rizados, produkty speciálně určené pro podporu vlnitých vlasů. Hlavní ingrediencí řady ALEA Rizados je extrakt z plodů palmy Acai. Šampón a maska chrání vlasy před krepatěním, ale zároveň působí tak, aby vlnité vlasy nepůsobily zplihlým dojmem. Řada ALEA Rizados dodává vlasům pružnost a definuje přirozeně vypadající kadeře.

 • Alea Lisos

  Řada ALEA Lisos zahrnuje šampón a masku a je výhradně určena pro vyhlazení nepoddajných a těžko upravitelných vlasů. Obsahuje přírodní mix keratinu, arganového oleje a výtažků z bambusu. Výjimečností je, že šampón neobsahuje ani kapku silikonů, což je zpravidla u vyhlazujících produktů vlasové péče obvyklé. ALEA sází na kombinaci účinků přírodních složek společně s uměle vytvořenými agenty, kteří zajistí, že šampón a maska ALEA Lisos budou fungovat tak, jak mají.

 • Alea Danados

  Suché a lámavé vlasy značí vysoký stupeň jejich poškození. Je jedno, jestli k poškození vlasů došlo častými chemickými zásahy, žehlením vlasů nebo špatnými genetickými dispozicemi. Řada ALEA Daňados zahrnující bez-sulfátový šampón, kondicionér a masku obsahuje hedvábné proteiny (silk protein), které obnovují poškozenou vlasovou strukturu. Arganový olej pak zvyšuje lesk, hebkost a jemnost vlasů. Díky řadě vlasové kosmetiky ALEA Daňados zamezíte dalšímu poškozování vlasů.

 • Alea Coloreados

  Zachování intenzity barvy barvených vlasů nese požadavky na speciální vlasovou péči. Pro tento účel byla vymyšlena řada ALEA Coloreados zahrnující bez-sulfátový šampón, kondicionér a vlasovou masku. Hlavní přírodní složkou zachovávajíc stálost barvy je extrakt z granátového jablka. Ochranu barvy zajišťuje také extrakt z ořechového dřeva. Absence sulfátů v šampónu ALEA Coloreados zajišťuje zmírněné vymývání barvy během šamponování vlasů. Řada ALEA Coloreados obsahuje pružné, jemné a bez problémové silikony, které na vlasu vytvoří film, který chrání proti vyšisovaní barvy slunečním zářením. Silikony také barvu uzamknou a ochrání proti ztrátě umělých pigmentů. Přípravky obsahují moderní silikony, které jsou z vlasů odstraněny při každém mytí, čímž je odstraněno riziko nabalování silikonů na vlasové vlákno a riziko ucpání pórů vlasové pokožky.

 • Alea Uso Frecuente

  Zpravidla není doporučováno každodenní mytí vlasů, ale v ALEA Cosmetics jsou si vědomi, že každodenní mytí vlasů může být pro některé jedince nutností. Pro tyto lidi vytvořila univerzální šampón bez obsahu sulfátů, který je možné používat každý den. Šampón je navíc vhodný kombinovat s ostatními šampóny řady ALEA, které řeší určitý problém. Proč je tento šampón bez sulfátů? Sulfáty jsou soli, které z vlasů odstraňují nadbytečný maz. Každodenní používání šampónů se silnou koncentrací sulfátů u vlasů, které netrpí problémy s maštěním, lupy…, mohou vlasy nadměrně vysušovat. Řada Ale Uso Frecuente je doplněna o kondicionér a masku, které je opět možné aplikovat každý den, aniž by došlo k zatížení vlasů. Přírodní složkou řady ALEA Uso Frecuente je šťáva z limetky, která efektivně vlasy čistí, hydratuje, zanechává je lesklé a hebké.


}