Nákupní rádce

Značka / řada v
Stupeň fixace v
Silikony v
Parabeny v
Sulfáty (SLES/SLS) v
Určeno pro v

Kategorie

Výrobci

Salerm Pro.Line

Počet produktů: 19
Salerm Pro.Line

Salerm Cosmetics představuje poslední linii produktů konečné úpravy vlasů Pro.Line. Salerm Pro.Line poskytuje řešení...

Více
Salerm Pro.Line 04 Curl Mousse tužidlo pro vlny
Salerm Pro.Line Nature lak se silnou fixací
Salerm Pro.Line 03 Pro Lac lak na vlasy

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Salerm Pro.Line FIJACIÓN

  K zajištění stability a pevnosti účesu poslouží Salerm Extreme Lac 04 nebo Salerm Strong Lac 03. Laky Salerm Pro Lac 03 je bez plynu, což nejenže šetří životní prostředí, ale umožňuje lak aplikovat z jakékoli pozice. Laky obsahují solární filtry, kmenové buňky bavlny, flexibilní polymery a ultra rychlou bázi schnutí. Pevný styling zajistí Ice Gel, navíc obsahuje povzbuzující aktivní látky – arginin a kofein.

 • Salerm Pro.Line VOLUME

  Nedostatek objemu je problém více než poloviny všech žen. Řada Pro.Line Volume je tady pro vyřešení tenkých a jemných vlasů. Zároveň o vlasy pečuje díky obsahu aktivních a hydratačních látek. Kyselina hyaluronová omlazuje vlasovou strukturu. Řada Pro.Line Volume zahrnuje tři produkty: sprej, pěnu a zmatňující pudr.

 • Salerm Pro.Line CURL

  Salerm Pro.Line RIZOS definuje a podporuje vlnitost vlasů. Obohaceno o kyselinu hyaluronovou, pantenol, betain a systém Kera3, který s pomocí tří typů keratinu různé molekulové hmotnosti vlasy léčí, obnovuje a opravuje. Menší keratin proniká do vlasů, aby je opravil. Větší keratin obalí vlasový stonek, který se tím stává pevnějším, jemným a lesklým. Třetí typ keratinu má termo aktivní vlastnost, která vlas chrání během vysoušení a kulmování.

 • Salerm Pro.Line LISS

  Pěna Straight Mousse s BCA Liss systémem a Kera3 systémem zajišťuje perfektní vyrovnání vlasů. Tři typy keratinu vlasy obnovují, zpevňují a chrání. Termoaktivní molekuly vlasy dokonale utěsní, tím je chrání proti vysokým teplotám stylingových elektrických nástrojů.

 • Salerm Pro.Line TEXTURAS

  Vlasový vosk Matt Wax a hlína Clay Matt dodávají přirozený vzhled s matnou povrchovou úpravou, ideální pro krátké a středně dlouhé vlasy.


}