Nákupní rádce

Značka / řada v
Silikony v
Parabeny v
Sulfáty (SLES/SLS) v

Kategorie

Výrobci

Cotril pH MED

Počet produktů: 16
Cotril pH MED

Řada profesionální vlasové kosmetiky pH MED od italského výrobce Cotril Professional reaguje na současné požadavky a...

Více
Cotril pH MED Densigenie šampón proti řídnutí vlasů
Cotril pH MED Energising šampón proti vypadávání vlasů
Cotril pH MED Anti Dandruff šampón proti lupům

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Cotril pH MED ENERGISING

  Řada Profesionální vlasové kosmetiky Cotril pH MED ENERGISING je speciálně určeno pro řešení problému s vypadáváním vlasů. Základem ošetření je technologie OXYSTEM SYSTEM, založeném na kombinaci kmenových buněk rostlinného původu a aktivního kyslíku. Cotril pH MED ENERGISING předchází vypadávání vlasů, bojuje s příčinami původu padání vlasů, napomáhá posílení kotvícího systému vlasového vlákna ve vlasové pokožce, posiluje vlasové kořínky a stimuluje mikrocirkulaci vlasové pokožky.

 • Cotril pH MED DENSIGENIE

  Cotril pH MED DENSIGENIE představuje profesionální a kompletní ošetření vlasů speciálně vyvinuté pro řídnoucí vlasy. Základem ošetření je technologie 3HC OXYSTEM SYSTEM založená na kombinaci kmenových buněk rostlinného původu, aktivního kyslíku a složky 3 HC (HAIR STIMULATION COMPLEX). Ošetření vlasů pro muže i ženy řeší problémy s řídnutím vlasů, stimuluje přirozený růst vlasů, probouzí malátné vlasové kořínky, prodlužuje životní cyklus vlasů a napomáhá houstnutí a četnosti vlasů.

 • Cotril pH MED ANTI DANDRUFF

  Cotril pH Med Anti Dandruff řada proti suchým i mastným lupům v podobě šampónu a tonika ve spreji čistí vlasovou pokožku, působí antibakteriálně a antifungálně pro inhibici odlupování kůže. Výsledkem je čistá a prodyšná vlasová pokožka, která se může nadechnout a vlasy neobtěžovat nevzhlednými šupinkami. Výrobky jsou dermatologicky testovány a neobsahují SLES.

 • Cotril pH MED SEBO CONTROL

  Cotril pH Med Sebo Control v podobě šampónu pro normalizaci tvorby vlasového mazu. Šampón úspěšně reguluje nadměrnou tvorbu mazu tak, aby vlasové póry nebyly ucpány nahromaděným mazem, a zároveň plně respektuje přirozenou hydrataci vlasové pokožky pro zachování její pružnosti. Výsledkem jsou čisté a nezatížené vlasy. Šampón je dermatologicky testován a neobsahuje SLES.

 • Cotril pH MED SOS QUIETING

  Cotril pH Med SOS Quieting pomocí zklidňujícího šampónu a tonika ve spreji okamžitě uklidňuje podráždění, svědění a zarudnutí vlasové pokožky. Výsledkem je čistá, prodyšná a zklidněná vlasová pokožka. Přípravky neobsahují SLES a jsou dermatologicky testovány.

 • Cotril pH MED REFILL

  Cotril pH MED Refill je řada produktů profesionální vlasové kosmetiky určená pro obnovu a celkovou revitalizaci lámavých a křehkých vlasů. Aktivní složky působí na samotný vlas a zároveň také na vlasovou cibulku. Přírodní složky a OXYSTEM SYSTEM je inovativní technologie, která kombinuje rostlinné kmenové buňky s kyslíkem. Řada Refill vlasy posiluje, zamezuje padání vlasů a jejich lámání v délkách.


}