Nákupní rádce

Značka / řada v
Stupeň fixace v
Silikony v
Parabeny v
Sulfáty (SLES/SLS) v

Kategorie

Výrobci

SALERM COSMETICS

Počet produktů: 200
SALERM COSMETICS

Španělská společnost Salerm Cosmetics s více než padesátiletými zkušenostmi v oblasti vlasové kosmetiky je špička na...

Více
Salerm Šampón s proteiny
Salerm Keratin Shot maska Deep Impact plus
Salerm Balzám s proteiny

produktů na stránce

produktů na stránce

Podkategorie

 • Salerm KAPs Filler

  Revoluci keratinového ošetření vlasů představuje Salerm Cosmetics v podobě KAPs FILLER Smoothing Therapy. Produkty řady KAPs FILLER jsou výsledkem mnohaletého výzkumu, jehož cílem bylo dosáhnout průlomu v oblasti keratinových procedur, které v současnosti existují. KAPs FILLER současně vykonává dvě akce: První zajišťuje hladký efekt a druhá opravuje poškozené vlasy. Výsledkem jsou lesklé vlasy s přirozenou elasticitou bez krepacení.

 • Salerm 21

  Výrobce profesionální vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics rozšiřuje jeden ze svých největších hitů. Nyní si nově můžete vychutnat všechny výhody kondicionéru Salerm 21 ve třech nových produktech. Salerm Cosmetics představuje novou řadu – Salerm 21. Exkluzivní řada Salerm 21 je komplexní péči o vlasy pro obnovu, regeneraci, hydrataci a ochranu vlasů.

 • Salerm Keratin Shot

  Se systémem Salerm Keratin Shot od Salerm Cosmetics se poškozené a dehydratované vlasy znovuobnoví, získají ztracenou energii, hebkost na dotek a zářivý efekt. Námi nabízené produkty Salerm Keratin Shot prodlouží efekt keratinu.

 • Salerm Hi Repair

  Salerm Hi Repair představuje revoluci v oblasti postupné péče o vlasy vyvinutou v Salerm Cosmetics. Ošetření Salerm Hi Repair je speciálně určeno pro vlasy dehydratované, podvyživené a poškozené. Salerm Hi Repair pomocí přírodního keratinu maximálně obnoví poškozenou strukturu vlasů a dodá vlasům hebkost a lesk. Salerm Hi Repair má pozitivní omlazující účinek Botox Plus pro vlasy. Celé ošetření doprovází příjemná jemná a lehká parfemace.

 • Salerm Citric Balance

  Salerm Citric Balance je profesionální ošetření ve třech krocích přinášející okamžité výsledky bez kompromisů v péči o barvené vlasy. Ošetření Citric Balance od Salerm Cosmetics založené na exkluzivním komplexu ovocných kyselin, provitamínu B5 a pšeničných proteinů vytváří účinnou ochrannou bariéru barvených vlasů proti vnějším činitelů. Svým složením Salerm Citric Balance udržuje barvu barvených vlasů po delší čas.

 • Salerm Zlatá řada

  Salerm Cosmetics představuje Zlatou řadu. Specifické šampóny Zlaté řady od Salerm Cosmetics určené dle typu vlasů umožňují poskytnout maximální péči vlasům. Šampóny jsou schopny řešit i specifické problémy vlasů, jako je vypadávání vlasů, mastné vlasy a vlasy s lupy.

 • Salerm Kondicionéry

  Salerm Cosmetics představuje profesionální řešení pro vlasy poškozené, lámavé, pórovité a dehydrované. Kondicionéry Salerm nabízejí top ošetření, oplachové i bezoplachové, včetně extrémně koncentrované síly v ampulích. Hvězdný produkt se jmenuje SALERM 21. Díky hedvábným proteinům s provitamínem B5 navrací vlasům život, sílu a lesk.

 • Salerm Set ampulí

  Ampule Salerm Cosmetics představují extrémně koncentrovanou sílu podporující vlasový růst a stimulace vlasových buněk.

 • Salerm Biokera

  Produkty řady Salerm Biokera jsou vyrobeny s maximální technologií a s celkovým ohledem k životnímu prostředí. Řada Biokera od Salerm Cosmetics je odpovědí pro nutnost a potřebu při ošetření problémů s vlasy v profesionální vlasové kosmetice.

 • Salerm Straightening

  Salerm Cosmetics představuje řadu produktů Salerm Straightening určených pro ošetření vlasů žehlených a fénovaných. Straightening šampon, gel a sprej chrání vlasy před teplem, pečuje a hydratuje vlasy. Usnadňuje a urychluje proces tepelné úpravy vlasů žehlení. Salerm Straightening zaručuje rovné vyhlazené vlasy po delší čas bez krepatění.

 • Salerm Color

  Pečujte o vaši barvu se Salerm Color. Kolikrát jste přemýšleli, jak dobré by bylo mít barvu na vlasech po delší čas? V Salerm Cosmetics jsme přidali ruku k díku a nabízíme Vám řadu Salerm Color. Řada Salerm Color myje, obnovuje a ošetřuje barvu jak přírodních, tak barvených vlasů.

 • Salerm Laky

  Laky ze Salerm Cosmetics jsou známé na celém světe pro svou velmi dobrou pověst získanou během mnoha let na trhu. velký zájem o tyto produkty během tolika let je dosažen velkou kvalitou a svým složením. Po tolika letech úspěchů s lakem Salerm Cosmetics Vás představujeme Hair Spray, přímého nástupce. Vylepšení složení, které ještě více aktivně bojuje proti vlhkosti a tím přispívá k ještě delší trvanlivosti účesu.

 • Salerm Pro.Line

  Salerm Cosmetics představuje poslední linii produktů konečné úpravy vlasů Pro.Line. Salerm Pro.Line poskytuje řešení pro každou konkrétní úpravu, která zvyšuje a podporuje efekt účesů a střihů. Složení nejnovější technologie testované na všechny typy vlasů a účesů, které nám přinášejí nejnovější módní trendy.

 • Salerm Definition

  Salerm Cosmetics představuje řadu pro definitivní konečnou úpravu vlasů Salerm Definition. Série moderních, účinných a flexibilních produktů vyvinutých v našich laboratořích pro aktuální potřebu profesionálních kadeřníků. Produkty vysoké kvality , BEZ HRANIC A LIMITŮ, vyrobené se složkami látek poslední generace, tisíckrát testované pro přizpůsobení potřeb a jejich použití. S produkty Salerm Definition vládne naprostá pohoda při práci.

 • Salerm Homme

  Salerm Cosmetics si Vám dovoluje představit revoluční pánskou řadu Salerm Homme. Pánská řada z Salerm Cosmetics vyvinutá speciálně pro moderní muže dnešního dne. Kompletní řada produktů vytvořená pro potřeby mužů z posledních pokroků pleťové a vlasové kosmetiky. Salerm Homme dává další krok kosmetice určené pro muže. Tato řada je zaměřená na krásu, ošetření a pohodlí, Pomocí Salerm Homme docílíte vynikajících pocitů radujících se z výsledků vhodné péče pro muže, která je nutností každého dne.

 • Salerm Spa

  Salerm Spa představuje jedinečnou řadu šampónů a masek pro pohodlí a harmonii. Vychutnejte si jedinečné okamžiky relaxace při koupeli s produkty Salerm Spa. Šampóny a masky, které okysličují vlasy a vlasovou pokožku a zároveň jim dodají přirozenou svěžest. Výběr ze dvou vůní. Odstraňují zbytky produktů a připraví vlasy pro novou péči Dermocalmante a Puruficante. Nezapomeňte na masky, které vyživí vlasy.


}